Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hkm vagyok, ma delutan...

23hkm vagyok, ma delutan nagyon szaporán el kezdett dobogni a szivem. Eléggé sokáig tartott. Árthatok vele a babának? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon agodom,kérlk segitsetek.
2013. ápr. 2. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni,nekem is előfordul még a mai napig is,hogy beindul úgy a szívem.Mértem már 105-ös pulzust is..nem lett tőle semmi baja sem eddig a babámnak,remélem már nem is lesz!!Szerintem ez a szapora szívverés teljesen természetes a terhesség alatt,mivel 50%-al megnövekedett a vértérfogat,és keményebben kell dolgozni a szívednek,hogy a baba elegendő oxigénhez jusson.Úgyhogy szerintem ez nem árt a babának,mert ha ártana,akkor a kismamáknak nem lenne ilyen tüneteik..a természet jól kialakította a dolgokat nyugi.

Boldog babavárást :)


35 hkm

2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, dupla annyit dolgozik a szív ilyenkor! Viszont ha nagyon megijedtél menj el ekg-ra, rátesznek a gépre és valószínű ők is ezt fogják mondani mert semmi kirívó nem lesz :)! Nálam ugyanez volt, megijedtem, ekg-t csináltak, nem volt semmi baj....
2013. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!