Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes km vagyok. Muszály...

26 hetes km vagyok. Muszály venni kismama nadrágot? Vagy lehet melegitöbe is járni? Nem ciki a melegitö?

Figyelt kérdés
mivel csak január,elején jön a babám,nem tudom,h vegyek e kismama nacit,elég drága.van 2 vastag melegitöm télre.de lehet,hogy orvoshoz menni ciki benne,vagy nem?
2009. szept. 26. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem ciki . A kismama nadrág kényelmet biztosít a pocaknak igaz de a szabadidőruhát is lehet úgy használni hogy ne szorítsa a pocakot.
2009. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 hetes kismama vagyok, de már vettem pár hete kismamanadrágot, 1 alkalmibbat és egy farmert, mindkettő alá lehet felvenni harisnyát ha hidegebb lesz, a kettő együtt volt 8000 ft. Szerintem ennyit megérdemel az ember, ha megteheti anyagilag, dokihoz is jobb, ha nem melegítőben megyünk, hidd el, nem mindegy, hogy érzi magát az ember a bőrében, fontos, hogy egy kismama is csini legyen! :-)
2009. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányommal "kimenősnek" anno egyetlen kismamafarmert vettem, meg bandázzsal tudtam használni 2 kornadrágomat. Meg persze voltak szabadidőnadrágjaim is, sétálni, itthonra stb.

Most a fiamat várom, ő februárban születik majd meg, ugyanilyen leosztásban van a ruhatáram.

A bandázzsal szinte az összes korábbi nadrágomat tudom hordani, úgyhogy nem veszek újakat.

Amúgy vaterán/teszveszen ki lehet fogni nagyon jókat, nagyon jó áron. Érdemes szemezgetni.

2009. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én vettem egy hózentrógert és nem húzom össze a cipzárt a régi, rendes gatyijaimon és van egy pocitakaróm is hozzá és így együtt tökéletes. (A pocitakaró az olyan, mint egy nagyon széles öv, vagy póló dereka; a nyitott sliccre húzom rá, hogy eltakarja és a fölé szépen lehet öltözködni és még a derekamat is melegen tartja)
2009. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia! 12.hét óta csak melegítőben járok, orvoshoz és védőnőhöz is. Ezt bírom elviselni magamon. Kínaiban vettem, tök csini nacikat, meg hozzáillő felsőket. Kaptam kismamafarmert, nekem nem jött be, nem is hordom. Járj olyan ruhában, amiben jól érzed magad. Szerintem ez nem az az időszak, amikor a legújabb ruhakollekciót kéne bemutatni.


39hetes pocis

2009. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Én is megpróbáltam most így ősszel hogy óó hát nem kell nekem kismama nadrág...de a melegítő nagyon nagy pocival már sehogy se jó, mert ha a hasad alá tolod eszméletlen bénán néz ki, és ott is szorit, a hasadra meg nem bírod húzni mert ott is szorít.

Én turiban vettem 2 db h&m farmert, úgy néz ki mint egy normális csípő farmer plusz egy hastakaró pamut résszel.

Darabja volt 1500 ft.

Ennyit megér. És nem kell folyton húzgálni, igazgatni (mint a bandázsos megoldást meg a tréning gatyót..)Tapasztalat, már a saját agyamra mentem ezzel hogy állandóan igazgatni kellett minden cuccot magamon.

A vége felé sűrűsödnek a találkozók az orvossal is védőnővel is, nst re is hetente kell menni, szóval emberek közé járni :)) így én szerintem nem kerülhető el egy két gatya vásárlása.

2009. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36 hetes kismama vagyok,szerintem nem ciki a melegito,en sem vasaroltam be a kismama cuccokbol,vettem egy nyari kismama ruhat,hogy megiscsak ne mindig nadragba jarjak(persze ez nyaron volt)es egy haromnegyedes kismama nadragot,szerintem ennyi boven eleg,szoval egy vagy 2 ruhat jo ha beszerzel,mert ahogy masok is mondtak,attol meg,hogy nagy a pocak es hiztal,meg csini kell legyel,egyebkent majd meglatod,most meg jo a melegito,de kedobb ha nagyobb lesz a pocid es hizol is,sokkal kenyelmesebbek...,kellemes babavarast:)
2009. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia, én az ázsiában vettem farmert.Olyan mint a kismama nadrág, és nagyon olcsó. Érdemes elnézni, megéri!!!
2009. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én december végére vagyok kiirva,és én is bajba voltam ezzel a témával kapcsolatban.Nekem 2db tréningem van,de egy kismama nacit mindenféleképpen akartam venni.Körbenéztem jó pár helyen,hát kiakadtam az árakon.Már épp ott tartottam,hogy feladom amikor ma bementem a kinaiba és találtam egy nagyon szupi kordgatyót aminek gumis passzés a dereka.Nagyon örültem neki,mert a derekát visszalehet hajtani és terhesség után is jó lesz.Ja és 3800 ft volt,nem 7000.Nem ciki elmenni tréningbe dokihoz.Ha nem találtam volna ma ezt a nacit én is abba mentem volna.
2009. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért mert kismama az ember nem kell járni "topisan".Amíg nem voltam kismama addig sem járkáltam melegítőben dokihoz. Szerintem a melegítő otthonra való. Nagyon sok helyen lehet olcsón vásárólni helyes és praktikus ruhadarabokat.

32 hetes pocakos

2009. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!