Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz, ha nögyógyászhoz...

Mennyire gáz, ha nögyógyászhoz megyünk és nem tudjuk, vagy már nem birjuk ott lent megborotválni? Ciki? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés
19-heteske.
2009. jan. 15. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz(ez az én véleményem)

Én sem sűrűn borotváltam,csak amikor a férjem besegitett:-)

Probáltam tükörrel,de nem mindég ment!

2009. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz... Sok mindennel foglakozik a nőgyógyász, de ezzel biztos nem.
2009. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
ne izgulj később sokkal nehezebb lesz.Tehárt ezzel ne foglalkoz,inkább a pocaklakoddal:D
2009. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha még meg tudom mosni így 32 hetesen. :))
2009. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Én kb a 8.hónap elejéig le tudtam nagy nehezen szedni,de szülni"bundában" mentem.

Sőt,nekem az volt ciki,még úgy az 5.hónap környékén,hogy full csupaszra leszedve mentem vizsgálatra,(mondván hogy a múltkor se nézett meg)és egy tök fiatal srác helyettesítette a dokim....következőre már jókora hassal találkoztunk újra,és azzal fogadott:de régen találkoztunk.Biztos megmaradt benne a csupszbarack élmény :-)))))))))))

2009. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődjél vele! Nem ciki,nekem is már olyan nehezemre esik néha leborotválni ráadásul néha még hagyok is egy kicsit ott. Én 29hetes vagyok és már annyi minden kényelmetlen,még a fürdés is nehezemre esik. szép babavárást
2009. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én a félidőtől a férjemmel borotváltattam, mivel nem szeretem a dzsungelt, általában kéthetente. Mit ne mondjak, eléggé macerás volt, de a végére belejött. Mindenesetre azt mondta, hogy ha kell a föld alól is előszedi a pénzt egy végleges szőrtelenítésre, mert nem szeretné mégegyszer végigcsinálni.

Én nem azért borotválta(tta)m, mert mit szól hozzá a doki, hanem mert úgy szeretem, de ápolatlan benyomást tehet egy gondozatlan kert.

2009. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
én is mindig feszkóztam emiatt,de szerintem felesleges,mert a nődokit tuti nem érdekli és szerintem a legtöbb kismami nem is borotválja
2009. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem gyantáztatod ha zavar? Én 1-1,5 havonta legyantáztatom. Mindig kicsit többet, szoktatom magam az érzéshez, mert a végén csupaszra akarom:) 32+1 hetes kismama
2009. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy hogy borotváljam, ha már nem látom, engem is foglalkoztat. Nem hiszem, hogy az orvost zavarná, hisz sok nő amúgy sem borotválja. Azért amíg lehet, igyekszem megküzdeni a borotvával. :)

Nekem nem az a ciki jelenleg, hanem hogy a pocim szőrösebb, mint eddig. Eddig nem zavart, most nagyon. A köldökömig borotválom, de feljebb már nem szeretném. Nekem ez a ciki.

20 hetes kismami

2009. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!