Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen huvelyi fertozes...

18 hetesen huvelyi fertozes eros veres folyassal. Orvos aktil duo-t irt fel. Masnak is volt ilyen antibiotikum felirva hasonlo problemara?

Figyelt kérdés
A magzat teljesen rendben van, de sokat betegeskedtem tudo es torokgylladassal a fertozes elott. Doki azt mondta ezert van a mostani fertozesem. Nagyon ilyeszto a veres folyas miatt... fajdalom amugy nincs, se szaga.. volt nektek ilyesmi fertozesetek?
2013. ápr. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ínygyulladásra írta fel a doki, nem árt a babának. A doki mondta, mitől van a véres folyás? Szerintem ez nem normális.
2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszedném, hisz a babád lássa kárát, ha nem kezeled ki!!!

Én 3x kaptam antibiotikumot a terhessé alatt, folyás, felfázás, influenza, valamint szülésnél vénásan, mert a legutolsó lemérem én volt streptococus

2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkretan nem mondta hogy mitol veres, csak azt hogy fertozes. Igen beszedem, mar alig vartam hogy fel legyen valami irva hogy elkezdjek gyogyulni.. kivancsi vagyok masnak is irtak ezt fel mivel az utmutaton nincs rajta az hogy huvelyi fertozesre is valo ez a gyogyszer.
2013. ápr. 26. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én torok gyulladásra szedtem ezt a gyógyszert. Nekem nagyon jó volt.
2013. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a helyedben megkerdeznek egy masik orvost is, mitol veres a folyas. Az A. Duo nem art, de a ver sosem jo, a minimum, hogy kozoljek. Gondolom, o sem tudja, inkabb lasson mas orvos is, az a biztos. De ez csak az en velemenyem, nem nyugodnek bele. Inkabb lasson meg 2 orvos, es a lenyeg, hogy ne legyen baj, mind a ketten jol legyetek.
2013. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!