Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenen sírok, és nagyon...

Mindenen sírok, és nagyon érzékeny vagyok. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Akkor is ha annyit mondanak ez így nem jó. Vagy ha a fiam ad egy puszit. Még idegenek véleményén is sírok, és ezeken a válaszokon is fogok. Normális ez? 8 hkm
2013. ápr. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen 1,5 órát zokogtam egy természetfilmen....
2013. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Terhesen nem sírtam sokat. Szülés után viszont bepótoltam:-)
2013. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, viszont nagyon érzékeny vagyok.... Kíváncsi vagyok, milyen lesz, ha várandós leszek:)
2013. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18+2 napos vagyok, az armegeddon végét végig könnyeztem! :) normális!!!!
2013. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
En alapbol is nagyon erzekeny vagyok,de most....El tudom bogni magam azon is ha a parom kicsit morgosabb kedveben van es ugy szol hozzam,vagy valami babas dolgot latok mar pityergek...Meg azon is ha nem kapok a boltbol amit sezrettem volna enni/inni..Az en kornyezetemben is sok ember ram szol hogy szedjem ossze magam es hogy legyek eros..:O es ez engem is nagyon bosszant...Mert szerintem normalis dolog!:) 24khm
2013. ápr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. A várandósságom elején,és végén,aztán a szülést követően e legapróbb dolgokon is zokogtam,de mikor hazajöttünk a kórházból,egyszerűen a semmin zokogtam. Férjem alig tudott megvígasztalni. :) De a legjobb sztorim.. :) Nagy bevásárló helyen dolgozom, ( jelenleg ugye nem ) és gyereknap alkalmából, a főnököm hívott egy bohócot,és minden gyermeknek ( ingyen ) csinált valamilyen egyszerű állatot lufiból. Megkértem a srácot,hogy ha van ideje,hajtogasson nekem egy rózsaszín szívet ( haza szerettem volna vinni a férjemnek ) mondta hogy oké.. műszak végén odamentem,hogy na mizujs? Mondta,hogy hát ne haragudjak,de elfelejtette,és nem tudja mikor lesz meg,mert pont akkor teljes gyerek hadsereg várt a lufijára ( persze a szív a lehető legegyszerűbb forma, kb 35 mp alatt meg lett volna ) és végül nem is csinálta meg,én meg csak bementem a mosdóba,és mint a kis gyerekek,elkezdtem zokogni. Kolléganőm kérdezte,hogy mi a baj,elmondtam neki, együtt érző volt,de persze,mikor megnyugodtam,jót nevettünk rajta. :D már nem vagyok ennyire érzékeny azért,de a gyermekekkel kapcsolatos dolgok sokszor megérintenek. :) 9 hónapos kislány anyukája
2013. ápr. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok amúgy egy érzékeny ember, de terhesség alatt ott álltam a boltban a képeslapok előtt és elsírtam magam olyan szépek voltak. :D
2013. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hormonok játszanak veled :) Én várandósság előtt menstruácio előtt mindig hisztis,érzékeny voltam,na a pozitiv teszt utánn első 3 hónapban hozzám sem lehetett szólni,óriási boldog voltam,és nem is tudtam kezelni a viselkedésemet,gyakran félrevonultam egy szobába,hogy egyedül lehessek,szegény párommal sem tudtam szépen beszélni,peidg nem érdemelte meg,4.hónapban elmult :) Mostanában csak álmomban szoktam sirni,gyakran álmodom hogy a gyerekemet a karomban tartom és nagy szemekkel néz rám :))) Ugyhogy természetes ez az időszak nálad :)Kitartás :)
2013. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most kicsit jobb de félek hogy ma megint kitör belőllem. Van már egy fiam vele nem voltam ilyen pityegős. De túl éljük valahogy. Szerencsére a párom kitartó és nem könnyen sértődik meg.
2013. ápr. 28. 11:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán el tudom sírni magam attól, hogy csúnyábban néz rám a párom, mert valami nem tetszett neki (pl. a kést nem raktam a helyére a konyhában és hasonlók)... Szóval ez teljesen normális :D
2013. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!