Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi változik meg a 12. hét...

Mi változik meg a 12. hét után? Nem leszek ilyen érzékeny lelkileg, nem sírok mindenen? Nem leszek ideges? Van aki azt írja hogy mintha elvágták volna az első harmad után. Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ez biztos hogy mindenkinél változó.Én pl a terhességem végéig írtó érzékeny voltam,minden apró dolgon elbőgtem magam,meg hát mindenen idegeskedtem,ok nélkül.De ez csak a harmadik terhességemnél volt így,az elsőt meg sem éreztem,annyira jól viseltem,a másodiknál a negyedik hónaptól állt helyre a lelki egyensúlyom.Remélem szerencsés leszel,és hamarosan megnyugszol,elmúlnak a tüneteid.Boldog babavárást!
2009. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most 18 hetes vagyok és még mindig változó a hangulatom szerintem engem végig fog kísérni ez a hangulatingadozás.

Mondjuk mostanában nem is annyira ideges inkább síros vagyok, mindenen meg hatodom. Egyébként nagyon jól érzem magam még soha nem voltam ilyen boldog mint most!:)

2009. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem öt hónapos a babám.Talán most kezdek normalizálódni.Eddig mindenen bőgtem, túlérzékeny voltam és ideges.

Pedig előtte nem nagyon lehetett megríkatni.

2009. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én írtam valahol, hogy a 12. hét után mintha elvágták volna a tüneteimet, de ez csak a rosszullétre vonatkozott. A hangulatom továbbra is ingadozó, ha babás témáról olvasok, vagy bármit hallok-látok, ami szomorú vagy megható, azonnal sírok. Próbálom ezt titkolni, de volt már, hogy a férjem elkezdett kérdezgetni, hogy mi a baj, hát, erre hüppögve azt mondtam, hogy semmi, mondhatom, nagyon megijedt! :-)Hiába, nem csak testileg, hanem lelkileg is változunk...

Próbáld meg minden furcsasága és kellemetlesnsége ellenére úgy tekinteni ezeket a változásokat, hogy ezek is azért vannak, hogy jobb, érzékenyebb anya válhasson belőled!

14 hetes kismami

2009. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!