Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a szebb? Pál Kendra...

Melyik a szebb? Pál Kendra Leticia vagy Pál Kendra Nikoletta? 26 hkm.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Kendrat mindenkeppen hanyagolnam, nekem Kendra Wilkinson, a Playboy lany ugrik be rogton, aki egyutt elt Hugh Heffnerrel - meg meg par lannyal... [link]

A Leticia onmagaban is szep es kulonleges, a Nikolettat nem kedvelem, engem is igy hivank.

2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
A Letíciás változat ez a Kendra név nekem nagyon "amerikai" buta szőke szilikonmellű lányt képzelek mellé, de nem ez volt a kérdés:)))És azt belátom hogy Pál Letícia egyben nem jó a 2 L miatt.
2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok óó köszi 1es nem ugrott volna be miért van ilyen érzésem a Kendra névről most már tudom:)
2013. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Kendra nekem sem tetszik. Olyan, mint valami felvett művésznév. A Nikoletta szép név, a Leticia számomra közömbös.
2013. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Kendra szuper jó név,nekem nagyon tetszik! Pál Kendra magában tök jó,ne rontsd el mással.
2013. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kendra nélkül mindkettő jó.
2013. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is Pál vezetéknevűek vagyunk. :-) És a Nikoletta is szóba jött. Nekem a Kendra név nem tetszik, kicsit sci-fis, de ha választani kell ezek közül akkor a Nikolettás változat. A mi lányunk Pál Bernadett Ilona, vagy Pál Heléna lesz.
2013. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Leticia sokkal szebb és nem olyan gyakori, mint a Nikoletta.
2013. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Letícia szép név, a Kendra...hát nem is tudom...nem jön be.
2013. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Letícia nagyon szép, a Kendra mellé mégis nekem a Nikoletta passzol jobban.
2013. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!