Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült itt valakinek terhess...

Sikerült itt valakinek terhesség után ugyanolyan, vagy szebb hasat elérnie?

Figyelt kérdés

gondolok itt erre pl:

[link]


nekem lapos, szép hasam volt terhesség előtt, és érdekel, van-e egyáltalán bármi esély arra, hogy újra ilyen legyen a hasam. van itt olyan, aki elérte ezt a feszességet terhesség után?


2013. ápr. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 hónap után visszament a hasam szinte eredetire (aztán újra terhes lettem), így nem tudom megmondani milyen lenne ha tornáznék. Szerintem sok függ attól, hogy mekkora volt a pocak, mennyit nyúlt a bőr. Persze sok múlik a kitartó edzésen is.
2013. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült :)kérdésedre válaszolva van rá esély de sokban függ a genetikától..
2013. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 fiam van a legkisebb lassan 1 éves. Mindhárom terhességnél 20 kg-t szedtem fel. És mindháromnál 46-al kezdtem. Most is annyi vagyok és lapos a hasam. Semmi stria sincs rajtam. Szerintem is genetika.
2013. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika. Most várom a harmadik babát, és bízom benne, hogy most sem repedek szét. Nem edzettem hasra, de mindig feszes volt, hamar visszahúzódott a szülések után is.
2013. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika. Nekem is sikerült 2 gyerek után. Két hónappal terhesség után már tök lapos volt a hasam, nulla torna nélkül. Most várom a harmadikat és reménykedek, de ha kell, most tornázni is fogok a cél érdekében :)
2013. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!