Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+3 hetes km vagyok. Ma...

15+3 hetes km vagyok. Ma nagyon szorulásom volt és elég erősen nyomtam. Utána mikor pisiltem a wc papiron egy kevés barna csík volt. Lehet ez az erölködéstöl?

Figyelt kérdés
Hívtam az orvosomat azt mondta, hogy ne aggòdjak, mert ha nincs görcsölés akkor gond nem lehet! De én nagyon félek! Volt már valaki igy?
2013. ápr. 28. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne is mondd ezt a székrekedést!Kínszenvedés volt a wczés 15. hétig.Én is sokat erölködtem és bár nem volt semmi barna néha megfájdult a hasam,de olyankor csak lepihentem.Szerintem a szervezetünk sokkal jobban védi a babát és ennyi erölködéstől nem lesz baj.Minden esetre ne legyen mindennapos,próbáld elkerülni vagy kávéval vagy kúppal vagy rostdús táplálkozással. És csak nyugi :-)
2013. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.. Ne is mondd... Beontessel jarok wc-re.. 2-3 hetente (vicc nelkul) jutok el wcre de leghamarabb is 10-12 nap. Nem jott be a rostdus taplalkozas fozelek salata gyumolcs lenmag joghurt zabpehely... Csak rohadtul faj a hasam toluk. En megtudom oldani igy ugyhogy most igy maradunk mig helyre nem allok...
2013. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem is csak kávéval ment pedig sosem volt ilyen jellegű gondom.De neki hátha bejön a joghurt vagy rizs vagy nem is tudom.
2013. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy látom akkor nem csak én vagyok így! Eddig nekem is csak a hasamfájdult meg enyhén, de a mai az nagyon megíjjesztett! Remélem nem lesz semmi gond ezzel a barnázással!
2013. ápr. 28. 16:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Kávét sajnos nem tudok inni, mert rosszul vagyok tőle :-(
2013. ápr. 28. 16:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!
2013. ápr. 28. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Kavetol en is kesz vagyok... Nem megy le a torkomon...

Most jut eszembe, hogy apum cukorbeteg telen csinaltam neki valo cukorral mindent es olyan brutalis hasmenesem volt... Lehet a reggeli teamat azzal oldom majd meg ;)

2013. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!