Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni nyákdugó...

Tudnátok segíteni nyákdugó kérdésben?

Figyelt kérdés

38+5 hetes vagyok.Tegnap reggel óta erős folyásom van.Tegnap még sárgás-fehéres vizes folyásom volt,meg is voltam ijedve,hogy a m.víz szivárog,ma pedig már teljesen más.

Ma reggel óta színtelen nyálkás(takony szerű--bocsi a hasonlatért)ragacsos lett,amikor a két ujjam közé veszek belőle akkor ragad..nem folyamatosan érzem a folyást,hanem időközönként meg-megfolyik és olyan érzés,mintha becsorgott volna egy kis pisi.Esetleg nem lehet,hogy a nyákdugóm távozik?Még nem láttam nyákdugót és nem tudom,hogy hogyan kell elképzelni..a jóslóim jönnek-mennek,hol gyengébben,hol brutál erősen.Csütörtökre vagyok kiírva.


2013. ápr. 28. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nem színtelen, hanem kicsit barnás, véreses, nyálkás. Ez sima folyás (ha nem magzatvíz) ami normális ebben a korban.
2013. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ma azt olvastam az interneten,hogy lehet színtelen is.
2013. ápr. 28. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem színtelen,áttetsző volt, darabokban távozott, majd sárgássá vált, szülés előtti napon,a 3. magzatvízvizsgálat után (szülésbeindítási célzattal) alvadt vér színű volt.

ha rendszereződnek a fájások,irány a kórház,de csak a nyákdugó miatt ne menj!

2013. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!