Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiú?

Szerintetek kisfiú?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Ma voltam uhun, igazaból semmit sem mondott a szonografus, es nem is kerdeztem,csak mutattam egy ismerösömnek a kepet, es teljes extazisba esett, hogy juj kisfiu....:-) :-) :-) es most kivancsiva tett, hogy vajon t meg honnan a turobol veszi?!:-) Van mar egy lanyunk, de különösebben nem erdekes a pici neme, csak hogy eszseges legyen:-)


2013. ápr. 29. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ebből nem lehet megmondani :) uh nem tudom mitől esett extázisba az ismerős :)))


annyi hogy a pocakja végénél van egy kis kiállás ami a másik kis talpa lesz, az tuti nem fütyi.-...lehet azt nézte be ??

2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ebböl a képből nem tudnám megmondani hogy lány vagy fiú , de nagyon aranyos. Hány hetes vagy?
2013. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na jol van, akkor nem vagyok rossz anya, hogy nem ismertem fel a gyerekem nemét:-) :-) :-) :-) szerintem is azt nézhette el, de du megyek a dokimhoz, lehet megkerdezem:-) :-) :-) :-)

Amugy en a lanyomnal sem tudtam soha, hogy mit kell nezni, hiaba mutogattak,csak elhittem es kesz:-)

2013. ápr. 29. 13:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves második, 13 hetes a picike:-) igazából ezert nem is kerdeztem ra meg a nemere:-)
2013. ápr. 29. 13:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a képen, hogy a lábai fel vannak húzva. Mégis a lába között látszik egy dudor és egy kis egyenes., Én is rögtön fiúnak láttam.- Szerintem az ott a kis kukija.
2013. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen kisfiú. Van egy olyan hogy nub theory írd be a googliba az a lényege hogy 12-13-14 hetes magzatoknál a "nub" állásából lehet megmondani fiú e vagy lány. ha szöget zár be akkor fiú (sajnos nem tudom megjelölni a képeden azt a kis pöcköt amit nézni kell) ha pedig párhuzamos a nub a gerinccel akkor kislány.

nekem pl. 15 hetes kislány lapul a pocakban. Ha gondolod beteszem a képét pont így fekszik akkor látható a különbség.

2013. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nahat miket meg nem lehet tudni...:-) :-) :-) total nincs kulturam...:-)


Utolso btenned a kepet?

2013. ápr. 29. 13:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fiú, hasonló képem van a 12. hétről, ahol 99%ra mondták h kisfiú lesz és így is lett :)
2013. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 hetesen így nézett ki a kisfiam képe!


[link]

2013. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

6 os vagyok. Ahol a nyíl van azt az egyenes pöcköt kell nézni (nektek nem ennyire erősen fehér de azért látható de nem egyenes hanem felfelé áll:))

13 hetesen készült a kép, ma voltam uh-n megint és még mindig kislány :) úgyhogy az is marad valószínű:)

[link]

2013. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!