Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadtál szülésedhez orvost...

Fogadtál szülésedhez orvost vagy szülésznőt? Esetleg mindkettőt vagy egyiket sem? Milyen ellátást, bánásmódot kaptál ezeknek meglétében, hiányában? Milyen élménnyel vagy szülésedről, ha már túl vagy rajta? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem fogadtam orvost.Az ügyeletes nagyon rendes volt velem.Meg voltam elégedve vele.Kapott egy ajándék kosarat..:)

Szép emlék a szülés számomra,főleg,hogy apás szülés volt.

Ha ismét szülnék,akkor sem fogadnék orvost.

2013. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim és szülésznőm....mindenben rendelkezésre álltak, akár mivel hívhattam őket, vizsgálatokat soron kívűl végezték (vérvétel, terheléses cukor..stb)

én nagyon meg voltam elégedve velük !!!!!!!


kétszer szültem így....nagyon jó tapasztalatom van Velük !!!!

2013. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogadtam orvost, de így is nagyon meg voltam elégedve. Ügyeleten szültem, mindenki kedvesen bánt velem, figyeltek rám. A terhesgondozáson sem volt semmi problémám.

Ha lett volna miből, lehet utólag adtam volna ezért a sok figyelmességért és kedvességért. De annyira nem volt felesleges pénzünk, inkább a babára költöttük azt a pénzt.


Viszont a barátnőmnek fogadott dokija volt, minden terhesgondozáson fizette a 10 ezer forintot, szüléskor meg nem jött be neki az orvos, mert szabadságon volt. Jól le is csesztem, simán visszakérhette volna a pénzét.. Csak hogy a barátnőm szerint, náluk még a szülésért is szokás adni pluszba, a terhesgondozás díjába az nincs benn, de ez nem indok arra, hogy miért nem jött be....

2013. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. En az anyakorhazba megyek majd, ha szulok.
2013. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En probaltam ugyanis orvost fogadni, de nagyon bunko volt, ugyhogy koszonom, nem kerek beloluk. Rossz tapasztalat.
2013. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadott orvossal és szülésznővel szültem. Maximálisan meg voltam elégedve, mindent soron kívül megcsináltak, várnom nem kellett semmire, a szülés szép élmény maradt számomra.
2013. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!