Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek elhal a magzata...

Ha valakinek elhal a magzata és későn veszik észre, hullamérgezést kap, akkor minden esetben meghal az anyuka?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A test jelez hogy valami baj van ha az anyuka elmegy és kivizsgálják és nem buták az orvosok észre veszik akkor nem
2013. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tesóm mikor szült bent maradt egy kis méhlepény sokáig vérzett ez lett gyanús emiatt vizsgálták ki. Megműtötték. Tudom ez teljesen más de itt is jelzett a test azzal hogy sokáig vérzett amiről az emberek tudják hogy nem normális
2013. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szinte mindig vetélés a vége, de legalábbis nagyon erős vérzés és fájdalmak. Nem tudják későn észrevenni.
2013. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyuka nem él nomád életet, és rendszeresen jár ellenőrzésre, ha figyel magára akkor kizárt hogy odáig eljusson hogy hullamérgezésben meghaljon.

Ahogy előttem írták az anyuka szervezete reagál ,és az orvosok nagyon hamar észrevennék az elhalt magzatot..

Egyébként az egyik év rekordok könyvében szerepelt egy nő akit 23 év után megműtöttek mert azt hitték méh daganata van. A műtét során derült ki, hogy 23 éves elhalt magzat volt benne. Elég bizarr..

2013. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
úgy értem vetélést hogy megszüli. ha nem tudja akkor erős vérzés így is úgy is.
2013. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy magzat nem okoz soha hullamergezest mert a magzatburok ved es az anyai keringesbe nem kerul be magzati ver.

Mi ha egy nagyobb magzat elhal akkor is varunk 2-3napot a szules inditassal de vert veszunk.A szuloknek van idejuk elbucsuzni es felkeszulni a szulesre.

Halott kisebb magzat egy ido utan magatol tavozik a terhessegi hormon csokken es az elhalt terhesseg verzessel gorcsel kiurul.

Ez a hullamergezes ez egy nagy urban legenda 25ev alatt soha nem lattam meg.

2013. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm Anyja nem vette észre hogy elhalt benne a baba, mert még nem érezte mozogni, 18-20 hetesen halt meg a baba, abból jött rá, hogy gondd van, elkezdett foltosodni a bőre, állítólag hulla mérgezést kapott.
2013. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos, a mi rokonságunkban is volt ilyen mérgezéses eset, foltokkal a bőrön, ahogy már fentebb vki írta...
2013. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, 30 éve történt...
2013. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen esetet, foltokkal a bőrön. Anyuka vérmérgezést is kapott, majdnem ott maradt.
2013. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!