Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs fogadott orvosom,...

Nincs fogadott orvosom, viszont szülésznőt szeretnék fogadni. Mikortól kell felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy szokott menni ennek a menete. Itt értem, először is hogy választom ki, ő mondja, hogy ez milyen anyagi költség, szülés előtt, vagy után kell fizetni...
2008. jún. 16. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mond, akkor én szóba sem állnék vele. Egyébként szerinetm ráérsz aterhesség utolsó harmadában dönteni. mondjuk amikor bemész megnézni a szülőszobát, vagy szuülésrefelkészítőre mész. Én szülésznőt biztosan nem fogadok, aki a kisfiamnál jelen volt (ügyeletes) tökéletesen ellátta a munkáját és nem a markát tartotta.
2008. jún. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég úgy kb. a 32. hét után addig úgysincs szerepe. Nekem utána ő csinálta az összes ctg-t. A kiválasztást nemigen tudom, mert nekem volt fogadott orvosom és ő ajánlotta. Az anyagiakat előre megmondják és természetesen csak a szülés után kell fizetni.
2008. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!