Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurállal fogok szülni....

Epidurállal fogok szülni. Mennyit illik kb. adni az aneszteziológusnak, ha nem mondja meg mennyit kér? (Megfogadtam úgy mint a szülészemet. )

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
semennyit en is epiduralva szultem
2008. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megfogadtad, érdemes rákérdezni. ha nem vagytok elengedve anyagilag, akkor szerintem max. 10 ezer Ft + csoki vagy bor és egy nagy köszönet
2008. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

semennyit, mert akkor a portásnak is illik aki kinyitja az ajtót reggelente, meg a takarítónak aki rendet tart stb..nem kell rászoktatni az országot arra, hogy minden ami egyébként "ingyen" van-bár a béremből vontak tb-t tehát miért kell mindent 2x fizetni???Akkor már ott volt a vizitdíj az sem tetszett senkinek..fizesd ki a dokidat, ha fogadtad, aztán a maradékot költsd a babádra..!

Szerintem!

2008. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

harmadik vagyok: Bocs most látom az uccso mondatodat nem tudom mit olvastam, ledöbbentem az elején.

Fogadtad? az ügyeletes nem jó? Vagy akit fogadtál az ismerősöd? Ezt nem értem...Hát ha fogadtad, akkor illik megbeszélni mibe is kerül.De szerintem felesleges volt fogadni, mert a másik is meg tudja csinálni.

2008. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért fogadtam meg az aneszteziológust, mert abban a kórházban ahol én fogok szülni, ő a legjobb. A többiről elég sok rosszat hallottam. Ráadásul 4 éve is ő volt aki adta az epidurált, és végig ott volt mellettem, fogta a fejem amikor nyomtam, szóval nagyon emberséges, megbízható, aranyos doktornő. Persze ő is hibázhat, de még mindig ő a legjobb a területén itt a kórházban. Sógornőmnek egy másik anesztes adta, és csak az egyik oldala érzéstelenedett el, a másikat ugyan úgy érezte. Mivel rendelkezésemre áll éjjel-nappal, így gondolom illik ezért fizetni. Valamint ebben a kórházban előre kell jelezni az ilyen igényeket. Kíváncsi voltam, hogy most mi a "tarifa".
2008. aug. 29. 21:19
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Ilyet én még nem is hallottam, hogy már aneszteziológust is lehet fogadni! Én két gyereket szültem, mindkettőnél fájáserősítőt kaptam, semmi fájdalomcsillapítás! De jó neked, hogy ilyen gondod van.

Annyit adjál neki amennyit gondolsz, vagy amennyit kér.

Amúgy melyik kórházban fogsz szülni?

2008. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

el vagyok ajulva hogy az aneszteziologusnak penzt adnak:))

en canadaba szultem a lanyomat de itt meg az orvosoknak se szoktak penzt adni en egy ajandek csomagot csinaltattam az orvosomnak mert nagyon nagyon rendes es tenyleg seitokesz volt, az egesz terhesegemet a szulest o vezette le, de az orvosom roszul lett mikor en ajandekot adtam neki azt mondta itt nem szokas, es hogy o rettenetesen kellemetlennek erzi magat, de persze elfogadta:)ugy hogy majdnem a vegen ugy jott ki hogy en lettem kellemetlen helyzetbe mert az orvosomnak ajandekot vittem!! jaaa es epiduralva szultem!!

2008. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
en vagyok az elozo valasz iroja, es a terhesegem elejet magyarorszagon kezdtem es otthon is fogadott orvosom volt magan orvos, es igy kezdte egy vizsgalat 10 ezer forint, az ultrahang 5 ezer forint ja es ha nala akarok szulni 100 ezret fizessek ki neki,es meg gondolom varta volna utanna is jutalmat:)) de mondtam neki csak az ultrahangot meg a vizsgalatokat fizetem doktor ur mert szulni canadaba fogok:))
2008. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Szintén nem adnék neki semmit!!!Miért is kéne?!
2008. aug. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! ha választott anesztes, és elvárod tőle, hogy bármikor is szülsz bejöjjön, akkor tényleg szoktak adni. bár ez engem is meglep, hogy anesztest választasz, én még ugyan nem szültem, de anyukámat elég gyakran műtötték az elmúlt években, és mindig jó volt, aki "jutott" neki. Utána, ha úgy érezte, ő is megköszönte egy jelképes összeggel, vagy valami ajándékkel.
2008. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!