Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamik, hogy...

14-15 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy erzitek magatokat? Tunetek? Poci alakul? Mennyit hiztatok? Mondtak mar a pici nemet? Erzitek mar a picit? :-) Szoval minden erdekel...
2013. máj. 1. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
En 14+3 vagyok, elvileg kisfiut varunk. Ez a megerzesunk is, illetve a doki is mondta. Eleg jol erzem magam, foleg, hogy 2 hete felkelhettem es elvezhetem a jo idot (8het fekves utan). Faradekonyabb vagyok meg, jo delutan ledolni... :-) Es 2 hete eleg komoly etvagyam is van, ennek kevesbe orulok. Elvileg csak ket kilot hiztam, de nott a fenekem, combosodtam is, hatalmasnak latom a hasam es a mellem mar nott egy kosarmeretet. :-/ A pocinak orulok, de a tobbi maradhatott volna... A picit nem kimondottan erzem, bar neha mintha valami remeges felet... Mar nagyon varom, hogy biztosan erezzem! :-)
2013. máj. 1. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:

14+6 vagyok, most kezdek jól lenni. már alig van hányingerem, a rossz szájíz az mondjuk kitart, de már hozzászoktam, és a napokban vettem észre, hogy kicsit energikusabb is lettem:)

ikreket várok, sajnos fogalmam sincs a nemükről még:) jövőhéten megyek 16 hetes kontrollra, hátha...;)

2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O, ikrek! Szuper! Akkor Neked mar biztos szep nagy hasad van! :-) A parom nagyon szerett volna ikreket, most azzal jon, hogy jo lenne kovetkezore... Jo egeszseget Nektek! :-)
2013. máj. 2. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
hát állítólag olyan 20 hetesnek néz ki a pocakom jobb pillanataiban:))
2013. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 15hetes:) Eddig nagyon úgy tűnik -12.heti 4d uh- hogy kislányunk lesz:) mivel második baba így a hasam ár nagyon nagy!! A hányások végre elmúltak egész ember vagyok:) Továbbra is sportolok,így nem híztam ég semmit sem,de a baba szép nagy,jól fejlett:) Kellemetlenség talán a hiszti és a kaja válogatósság :D.D DE ezeket már ismerem az első terhességből is. (ő is kislány) A gyereket már érzem:) A sok sport miatt erős a testtudatom,így már nagyon korán éreztem őt:)))
2013. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!