Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyennek látott titeket a...

Milyennek látott titeket a férjetek kismamaként?

Figyelt kérdés
Tényleg vonzóbbnak, mint a nagy pocak előtt?

2013. máj. 1. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem azt mondja a párom , hogy ilyenkor legszebb egy nő! Meg , hogy egyek egyek kell a babának!! :D
2013. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom is azt mondta,hogy a terhes nők a legszebbek! :)
2013. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
imádta a nagy melleimet,amit azóta is emleget :Dszóval ő nagyon vonzónak talált :D
2013. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szerint nem sexy... Imádjuk egymást, meg a babát is, de nem tud mit kezdeni az egyre nagyobb hasammal.Tudom, hogy ugyanúgy szeret engem, és nem is hibáztatom emiatt, én sem tartom magam sexy nőnek most :( Pedig ugyanúgy ápolt vagyok, csinos, divatos ruhákat hordok, nem hagytam el magam, de mégis egyszerűen nem érzem azt, hogy huu jól nézek ki
2013. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én párom imádja a hasam :D

Mindig mondja h egyek egyek.

2013. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek látott akkor is, és kívánatosnak...


Talán azért, mert ilyenkor igazán boldogok a nők, és ez sugárzik belőlük...

2013. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta ki így konkrétan, hogy vonzóbbnak tart, mint a pocak előtt, de azt mondta, hogy el tudná viselni, hogy jó sokszor legyek babás, mert nagyon jól áll, és kifejezetten szexinek, vonzónak tartja. Egyébként nagyon sok dicséretet kapok tőle, és látom, nem csak udvariasságból, hanem komolyan is gondolja. Szerintem, a legtöbb férfi szemében megváltozik a párjuk várandóság alatt. Ugye ez a nőiességnek is egy más formája, ami valóban nagyon vonzó lehet, pláne, hogy itt-ott pluszban még kigömbölyödünk. :)

De a kérdésedre válaszolva: szerintem igen, vonzóbbnak tart, mint pocak előtt.

2013. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy akkor voltam a legszebb. Ebben benne lehetett az is, hogy akkor éreztem magam én is a legjobban. Felszedtem egy kis pluszt, ami nem ártott. Tele voltam energiával, megnőtt a cicim, a fenekem, és csodaszép hajkoronám volt, és végül de nem utolsó sorban boldog kismama voltam :) A picibabás időszakot ugyanilyen szupernek éltük meg, szerencse, nyugis babát "dobott a gép"
2013. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek tetszenek a nagy mellek, meg mondja, h alapból is szépnek tart, de jó ez a kis változatosság. Már kíváncsi, hogy mi lesz szoptatás alatt, akkor vajon milyen lesz a mellem?:)Meg neki tetszenek a gömbölyű idomok, amiből most akad bőven:)
2013. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaz nekem még nem nagy a pocakom, legalább is nem észrevehető, mert elég molett alkat vagyok, 17. hétnél járok, fogytam 4kg-t vékonyabb lett a derekam kisebb a fenekem meg a combom, viszont a b-s helyett már c-s melltartó kell. Páromnak tetszenek ezek a változások, sőt még azt is mondta,h ki vagyok virulva, meg vagyok szépülve.
2013. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!