Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Őszre várjuk a babánkat, és lassan elkezdenénk babakocsit nézni. A probléma az, hogy nem igazán tudjuk milyet keressünk. Igazából nem számít, hogy nagy, terepre való kocsi legyen, mert a belvárosban lakunk és szinte mindenfele sétálóutak vannak. Szeretném ha tágas mózese lenne, és olyan sportrésze ami vízszintesig dönthető. Az ára sem igazán számít, mert szeretnénk a tökéletes babakocsit megvenni, úgy, hogy lehetőleg ne egy-két gyermeket szolgáljon ki, hanem legalább 3-4-et. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. máj. 2. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok babakocsit kipróbáltam . Ha terepre keresel , akkor a Stokke babakocsiról mondj le ( mi kisvárosba lakunk ,és nagyon rázott ) , én amit ajánlok ha az ár is mindegy az a Maxi-Cosi mura 4 ! A legjobb babakocsi , nagyon tágas mózeskosara van de belinkelem a végén ezt is . Nekem az első lányom ( 4 éves ) neki is ilyen volt , csak a régebbi , van egy 2 éves vele már az új van , ami most is kapható ( Angilából hozatuk , mert itthon még nem volt kapható ) vele a mózeskosarat szeptembertől - márciusig használtuk , a kicsi tesó most 3 hetes . A sport része teljesen dönthető , a kerekei pedig a legjobbak !

Én ezt ajánlom !

Most pedig az ígért linkek !

[link] ( nekünk lila van )

[link]

2013. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-estől szeretném megkérdezni, hogy angliában is ugyanennyi az ára? ha jól láttam 140.000 ft. körül van a sima sport része és 60 ezer plusz,ha mózest is akarok használni? szóval a két funkció együtt 200.000?
2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha strapabíró kocsit szeretnél,akkor mindenképpen az ABC Design kínálataiból válogass!! Nagyon tuti babakocsikat forgalmaznak! Könnyen lehet kezelni,praktikus,erős váz!! Imádom!:) Újszülötteknek való kocsi millió van náluk! Szerintem keress rá a neten! Mi annó 4 éve vettük a Brendonban igaz borsos ára van 70-100000 Ft,de nagyon megbízható kocsik! Gratulálok a babához!! :)
2013. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!