Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem többfunkciós...

Ajánlanátok nekem többfunkciós, bolygókerekes babakocsit? A max. összeg amit rá tudnánk szánni, az kb 60. 000ft körül van!

Figyelt kérdés

Lehetőleg legyen hozzá mózes, alakítható legyen sportkocsivá, állítható tolókara legyen és esetleg még hordozó is jó lenne hozzá! Újat szeretnénk venni, nem használtat!


Fogunk találni ilyet ennyi pénzért?

Nektek milyen van?


2012. dec. 8. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt van két oldal is,itt tudsz nézegetni,ami neked tetszik.

2012. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nezz korul:) brendonos dolgok, sokkal olcsobban. Pl ez a babakocsi, amit bemasoltam:)))

2012. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

85 ezerrol van learazva 55 ezerre, mert a csomagolasa serult:)

Nezzetek meg itt, biztosan talaltok!!:)

Elozo voltam!

2012. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy ez:

Nagykereku, szuper babakocsi!!!:))

59 ezerre van learazva, minden van hozza!:)))

[link]

2012. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a baba kocsim van,igaz én használtam vettem(45 ezerért),összesen 2 hónapot használta az előző tulajdonosa.Ő újonnan,65 ezerért vette ha jól emlékszem.Van hozzá mózeskosár és babahordozó is.

2012. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
jó sok pénzetek van
2012. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Jó sok pénzünk van?!

Szerintem ez még igencsak az olcsó kategóriás babakocsik.

Ami 3x ennyibe kerül,az a sok,nem ezek!

2012. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "jó sok pénzetek van"-nak üzenném:

3 évvel ezelőtt megvettem 36.000-ért egy vadiúj Kunert Vip-et. Jól megszívtam, a világ leggagyibb, legsz@rabb babakocsija. Mivel sportkocsiként lehetetlen volt használni, így vettem egy sportot 35 ezerért. Nem akartam azzal is úgy járni, mint az elsővel, így normálisat vettem.

Ha összeadod a kettőt, akkor máris rájössz, hogy inkább adjon ki az ember elsőre többet egy normális babakocsiért, mint szenvedjen egy szarral, amit nem is tud sokáig (ki)használni, így pár hónap múlva veheti a következőt.

Na szóval ennyit akartam.

Kérdező! Bocs az OFF-ért!

2012. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!