Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen 1napig tarto pici...

6hetesen 1napig tarto pici verzes+barnazas bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
miutan egyutt voltam a ferjemmel...
2013. máj. 3. 13:35
 2/7 anonim ***** válasza:
reméljük nem, de a dokit ne hagyd ki
2013. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz. én elmennék
2013. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp, lásson orvos!
2013. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyakori tünet igy az elején úgy is hogy semmi baj sincs, de egy ellenőrzés nem árt az biztos.
2013. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem szintén 6 hetesen, 1 naposan volt rózsaszínes folyásom, illetve 7 hetesen 1 naposan szintén. Mindkétszer rohantunk a kórházba, és mondták, hogy semmi baj nincs, ez természetes jelenség. Az embrió ilyenkor tájt csatlakozik az anya vérkeringéséhez, ez megbontja az ereket, és ez okozza a kis mennyiségű barnás, rózsaszínes, enyhén véres folyást. Természetesen, azt tudom javasolni, hogy lásson orvos, de mindenképpen hozzáteszem, hogy ne rémülj halálra (ahogy én tettem...), mert nagyon sok nőnél fordul elő az ilyesmi.

Én Rutascorbint kaptam rá, ami erősíti az erek falát. (Később határozottan jól jött, mert orrvérzős voltam.)

Ez egyébként egy vitaminkészítmény, pár száz Forintért vehetsz te is, de jobb megbeszélni azért az orvossal.


24 hkm

2013. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, progeszteron hormont kellett szednem a 12. hétig. És kerülni kellett a házas életet a 18. hétig. Gyakoribb a vérellátottsága ilyenkor a hüvelynek és egy kis sérülés is elég lehet, valószínűleg nálad ez történt. De mint írtam, a progeszteron hormon hiány is okozhatja, az több napig tartó barnázást okoz.
2013. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!