Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít igazi fájásnak?

Mi számít igazi fájásnak?

Figyelt kérdés

ma hajnal óta állandóan erősen érzem mintha meg akarna jönni (a jóslóknál jóval erősebbek), de nem tudom hogy csak a babócám csinál valamit úgy odalent mert ficánkol vagy ezek már fájások?

Nálad hogy kezdődött?

38hkm


2013. máj. 3. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jóslókból lettek igazi fájások. Igazából meg sem tudtam különböztetni őket, mert én már a jóslónál fetrengtem a kórházban a fájdalomtól, de az igazi fájások ugyanolyanok csak nagy-nagyon erősek. Mérd az az időt, és kiderül!
2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam este kezdődött kis görcsöléssel, és egész éjszaka tartott, meg egész napközben, hol esrősebb hol gyengébb.Délután 6ra megvolt a baba :)
2013. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mérd az időt! Ha rendszeresek és egyre gyakrabbak, akkor igazi fájások.

Nekem már 4 nappal szülés előtt 15 perces jóslóim voltak, de reggelre mindig elmúltak. Aztán egyszercsak egy igazi fájásra ébredtem éjjel, de magam sem hittem, hogy az. A férjem erősködött csak, hogy most már indulni kéne!

2013. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. máj. 3. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Nekem derékból indult, körbe előre "jött" a fájdalom, az egédz hasam megfájdult és keményedett. Mintha két oldalról akartak volna szétfeszíteni. Meleg zuhanyra sem múltak el. Szerencse, hogy már pár napja bent feküdtem, mert miután nem rendszeres időközönként jöttek a fájások, azt mondták csak jósló. Aztán aludni sem tudtam így hajnali 3-kor bekopogtam a szülésznőhöz. Ő hívta az ügyeletest aki megvizsgált és szinte csodálkozva mondta, hogy a méhszáj teljesen

elvékonyodott. Így mentem le a szülészetre. Délelőtt 11-kor megszületett a lányom.


Ha nem múlik, erősődik, és aludni sem tudsz, akkor valószínű hogy már AZ lesz! De lehet csak a front miatt van.

Kitartás! 38 hkm :)

2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem indított volt. 41+3 hétre szültem. Ballont akartak betenni, de annyira lent volt a baba, hogy kilökte mindig, pedig ketten is próbálták betenni. Sikítottam a fájdalomtól és rettegtem, hogy úr isten, ez csak a tágítás, mi lesz ebből? Aztán hazaküldtek, hogy ha 5 perces fájásaim vannak, menjek vissza. Ez volt kilenc körül este, de onnantól igazi fájásaim voltak, amik előtte nem. Hajnali kettőre sűrűsödött hat percesekre, majdnem hajszál pontosan. És csak tíz-húsz másodpercig tartottak, de a falat kapartam már a végére. Aztán kaptam egy zsibbasztót, hogy tudjak aludni, amíg reggel nyolc lesz és a dokim meg nem jön. 6 körül ébredtem arra, hogy megint fájok, de még annál is erősebben, az egész medencém, de ez még csak a kezdet volt. Este fél hatra volt meg a babám úgy, hogy az orvosom nyomta ki belőlem, mert már semmi erőm nem maradt. Két órás volt a kitolási szakasz és nem sírt fel a kicsikém, csak akkor kezdett el nyöszörögni, amikor már kitisztították a légutait és elkezdték dörzsölni a hátát. Senkinek nem kívánom! Remélem, a következő magától megindul!
2013. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az igazi fájás, ami semmitől sem múlik el. Sem, ha helyzetet változtatsz, sem pedig zuhanyzás hatására, de azok között vannak szünetek, nem folyamatosan fájnak, de jóval erősebbek, mint a jóslók, meg fogod ismerni. Én is azt hittem, hogy nem fogom. Nekem éjjel kezdődött, egyből 8 percesekkel, majd leszakadt a derekam meg az alhasam, 1 óra múlva már 5 percesek lettek.
2013. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!