Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthonra kell hordani melltart...

Otthonra kell hordani melltartót? Azért, hogy ne maradjon lógós a mell, vagy nem javit rajta a melltartó?

Figyelt kérdés
bár én 70 b-ről,75 b,max 80 a kosarat hordok.szóval nekem eddig alig nőtt,igy lehet nem kell tartanom attól,hogy késöbb lógjon?
2009. szept. 28. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom kell,de inkább a sport meltarto,mert ha nem megfelelő a meltarto és egy picit megemeli a mellet akkor attol is ugyan ugy megnyulik
2009. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ÉN egyszer néztem a tv dokikat és ott is mondta a nőgyógyász hogy ilyenkor ajánlatos melltartót viselni mert lógósak lesznek.És azt is mondta hogy ő ebben az időben még alvásra is magán hagyta.Én is hordom amikor csak tudom.De amúgy mástól is hallottam már hogy kell ilyenkor viselni hogy ne lógósodjanak el.És hány hetes vagy? :-)

Üdv:33 hetes km.

2009. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok,na mindegy,eddig nem hordtam,mert kényelmetlennek találtam,de lehet azért,mert pushapos,majd veszek sportosabbat,és hordani fogom.köszi
2009. szept. 28. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell hordani!!! Mert a gravitáció csúnya dolgokat művel. 75B voltam, most 85D. Jó ha kényelmes sportmelltartót, vagy szoptatósmelltartót hordasz. A szülés utánra pedig egy mérettel nagyobbat veygél, mert ha belövell a tej, még nagyobb lesz a cickód. Mindíg legyen rajtad melltartó(kivétel az alvás).

31km

2009. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindig hordok melltartót, bár nekem elég nagy cicim van. 80C alapból, most 80D-s lett. Én alváshoz is hordom, de vettem egy olyat ami tiszta pamut merevítő nélküli. Szerintem kényelmes, abszolut nem zavar alvásnál. Megpróbálok biztosra menni (bár tudom, hogy olyan nem lesz mint volt, de csak ér valamit). 23+3 hetes km
2009. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy alig nőtt, még hordjad, mert a kis mell is megnyúlhat, lóghat csúnyán. Kényelmetlen igaz, de ez van...
2009. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig pont azt hallottam,hogy attól fog lógni,ha állandóan mesterségesen meg van támasztva.Így elernyednek a tartószalagok!
2009. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én is még csak most barátkozom a gondolattal, hogy otthon is melltartót hordjak, eddig nem túl sokat nőtt, de lassan biztos beindul a növekedés. Ezt az oldalt találtam ehhez a témához, ami némi segítséget nyújt, de ez sem orvosilag igazolt. 24 hetes km

2009. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!