Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok következnek...

Milyen vizsgálatok következnek ezután? Mennyibe kerül? Adnak beutalót?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek a Pécsi Klinikára, mert 4 mm-eres nyakiredőt mértek :( és elküldtek genetikára. Szerdán megyek genetikai tanácsadásra. Ott nem is fognak megvizsgálni? Vagy nem számíthatok semmi kis megnyugtatásra? Ha megcsinálják a genetikai vizsgálatot és netán ott is 4 mm-eres nyakiredőt mérnek, milyen további vizsgálatokra küldenek? Vagy mi fog történni? Ilyen esetben adnak beutalót a többi vizsgálathoz, vagy fizetnem kell érte? A kombinált tesztet tuti nem csinálják meg mert már 13+5 napos vagyok

2013. máj. 4. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Genetikán csinálnak ultrahangot, ha az sem jó, Magzatvízből vesznek mintát, az tuti megmondja beteg lenne-e, vagy sem!!!
2013. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kórházban ez mindd ingyenes, ha nem magán rendelésre mész
2013. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magzatvíz vétel biztosan lesz, de sajnos azzal csak a 3 legdurvább rendellenességet tudják szűrni!:( Nekünk az jött ki egészséges a baba, de később 2 éves korában súlyos értelmi fogyatékossággal diagnosztizálták, 3.5mm volt a tarkóredő!
2013. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Akkor ezek szerint ahova a kórház küld vizsgálatokra, azok ingyenesek? Kedves utolsó: Nagyon-nagyon sajnálom! :( Ez a baj, hiába mondanák azt, hogy semmi baj, az egész terhesség alatt ez járna a fejemben :( Nem értem, hogy mitől lehet ez, 25 éves vagyok a férjem és az én családomban sem született senki betegen... Minden percben e körül forog minden gondolatom!
2013. máj. 4. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok nálunk is ez a helyzet a gyermekemet húsz évesen szültem, nálunk sem volt a családban semmi probléma. Igen ahová a kórház küld azok a vizsgálatok ingyenesek.
2013. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mi lett a babáddal? Neked is nagy nyakiredőt mértek?
2013. máj. 4. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
3.5 mm volt a tarkóredő 13 hetesen. 2 éves korban diagnosztizálták sajnos értelmi fogyatékossággal. Most 3 és fél éves. Addig egészségesnek volt nyilvántartva.
2013. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a genetikai ultrahangon sem mondták, hogy nincs minden rendben. Vagy ott ezt nem tudták megállapítani ugye? Egyébként ilyen vizsgálat nincs ahol ezt ki tudják szűrni?
2013. máj. 4. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
A genetikai ultrahangon és utána is minden rendben volt végig! Egyedül a 12.heti ultrahang nem volt rendbe a tarkóredő miatt. Kb. 2 éve van egy vizsgálat egy gén Diagnosztizáló központban ahol minden ki tudnak szűrni, de nagyon drága!:(
2013. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!