Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes korban a méh mennyive...

25 hetes korban a méh mennyivel van feljebb a köldöknél?

Figyelt kérdés
Lehetséges az h a köldökömnél már jóval feljebb érezzem a babám mozgásait? Kb. 3-5 cm-el.
2013. máj. 4. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, nekem köldök felett van 2 ujjnyival a méh fundusa. Egyébként én is úgy érzem, hogy sokkal magasabban rugdos :)

26 hkm

2013. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom h 2 ujjnyival van feljebb, de sokkal feljebb érzem rugdosni.Érdekes... Akkor nem vagyok egyedül :-)
2013. máj. 4. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem...26 hetes vagyok és nekem is sokkal feljebb rugdos, sőtt van hogy egy pukli elkezd vándorolni, épp a borám alatt....szóval nem értem ezt én sem...

mikor kidugja valamijét egyértelműen látni hogy jóval feljebb van :S

2013. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, és én is azt érzem, hogy a köldököm felett is mozog a baba, kb. 1-2 ujjnyival. Nem tudom, hogy mennyire pontosak a számítások a méh helyzetével kapcsolatosan. Lehet, hogy kb. annyira, mint amennyire a babák súlyát tippelik :)
2013. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mindenkinel egyforma.En 25 hetes vagyok es a koldokom felett szokta kinyomni a kis popsijat(gondolom hogy az...:D ) kb 5-6 cm-rel.Es ott is erzem rugdosni,de neki a kinyomas a maniaja.:)
2013. máj. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az a normális ha ott érezzük :-) Nekem még nem nyomta ki magát, inkább rugdos :-)
2013. máj. 6. 06:26
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem köldök körül van baba ilyenkor
2022. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!