Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még esély szívhangra?...

Van még esély szívhangra? 7hetes tehes vagyok.

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam kòrházi uh-on. 7+3 vagyok az utolso mensi szerint. 14*20mm szabályos petezsákot làtott+szikhòlyagot.


Este elmentem maszek dokihoz, mert furcsálottam a dolgot. Ő 11,7mm mérte a petezsákot ès crl 3mm, de szikhòlyagot nem làtott. Szìvhang sehol. :((

1 hét mùlva megnèz, ha nincs változás akkor missed ab. :((

Nem értem 2helyen miért volt ekkora különbség?


2013. máj. 6. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát passzolom. Nem értek ennyire hozzá csak biztatni tudlak h ne légy ideges mert úgyse lesz tőle jobb..lehet el van számolva a terhesség és még nem baj h nem volt szívhang. Elég lesz akkor aggódnod ha már a következőnél sem lesz. Itt még nem biztos h kellene lehet 1-2 héttel később fogant és akkor viszont meg tök normális :) Csak nyugi. Szurkolok neked h minden rendben legyen.
2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajna én sem értem. :((
2013. máj. 6. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3 mm-es crl kb. 5+5-nek felel meg. Ha későn volt peteérésed, akkor ez még akár normális is lehet, de 1 hét múlva tényleg okosabbak lesztek, addig is bízzunk benne!
2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetnek komolyabb eltérések is, ez tapasztalat. Nekünk 7+1 naposan volt már biztosan szívhang, akkor voltunk uh-on. De az, amit a kórházban mértek, és amit a rendelőben sosem passzolt. A rendelőben mértek mindig kisebb adatot mutattak. Konkrétan ekkor fordult elő, hogy a kórházban egyszer 1,4 cm volt még, egy hétre rá a rendelőben 1,3 cm. :) Gondoltam, össze csak nem megy. Akkor mondta az orvos is, hogy a kórházi adatok az elsődlegesek, azok mindig korszerűbb gépek, vagyis a mezei rendelős gépeknél többnyire korszerűbbek.

Egyébként hallottam olyat, hogy csak a 8. héten mutatott szívhangot a baba... A fogantatás időpontja elég bizonytalan, szóval még ne keseredj el.

Szurkolok!!


25 hkm

2013. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon reménykedek.
2013. máj. 6. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
mérésben eltérések simán lehetnek! inkább az a kérdés, foganhatott később? ciklus vége felé? mert akkor bármi lehet még!:) nekem 7+5-nél 10 mm-esek voltak a babák, de nekem tuti középidőben fogantak, pontosan.
2013. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Màrc.15,en volt az utolso nensim. Àprilis 8,-an mar pozi tesztem volt.
2013. máj. 7. 08:08
 8/12 anonim ***** válasza:
ühüm, hát akkor nem nagyon foganhatott később félidőnél, ha ennyire korán pozitív teszted volt. remélem egy hét múlva jó eredményt kapsz!
2013. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, nyugi, nekem is csak a 8. hét után volt látható szívműködés....és semmi probléma nem lett ettől a későbbiekben. ha első terhességed, akkor pedig az is normális, hogy gyorsabban nőtt a hcg szinted. és ilyen gyorsan kimutatta (persze ez is egyén függő lehet), de első terhességnél úgy "meglepődik" a szervezet, hogy mi történik, hogy sokkal gyorsabban emeli a hcg szintet, mint többedik terhességnél.fogantatástól számított 7-10 napon belül lehet erőst tesztelni ilyenkor.
2013. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat remelem h igazatok lesz.
2013. máj. 7. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!