Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen a méhszájon fekvő...

Teljesen a méhszájon fekvő lepény akinek volt (16 hetesen is még) annak mondtak valamit hogy mennyi esély van rá hogy feljebb megy?

Figyelt kérdés
Nem a széle lóg rá a méhszájra a lepénynek meg nem csak a közelében van hanem teljesen rajta fekszik, többször volt vérzésem is miatta. A dokim csak hümmögött ma is de nem mond semmi konkrétat, csak van rá valami jellemző hogy mehet e feljebb vagy esélytelen? Előző terhességemnél csak közelében volt a méhszájnak a lepény (18.heti uh-n) de akkor feljebb vándorolt. Simán szültem. Rettegek a császártól egyébként.
2013. máj. 6. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Fentebb megy, nekem 21 hetesen is teljesen rajta volt, 35. héten szültem, akkor meg a hátsó falon
2013. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt/van 12.héttől már látszott.

Nekem az orvosom nagyon részletesen elmondta, képeket is mutatott hogy 3 féle lehet ez az elváltozás, ha megközelíti a méhszájat, ha kicsit eléri és ha teljesen rajta fekszik.

Ha teljesen rajta fekszik azzal az a gond hogy ott tapadt meg tehát a méh növekedésével sem tud teljesen lehúzódni a méhszájról.

Ment fentebb az én esetemben, de 34 hetes vagyok és még mindig rajta fekszik.

Nem azt mondom, hogy neked is tuti így lesz, de az orvosom nekem azt mondta, hogy ha rajta fekszik teljesen (totális vagy teljes forma a neve azt hiszem) annak nagyon kicsi az esélye hogy teljesen szabaddá válik az út a babának a sima szüléshez.

De kívánom, hogy neked ne így legyen.

Nekem ki van tűzve a program császár is így már és nagyon figyelnem kell nincs e vérzés ilyesmi, mert akkor rögtön kórház.

2013. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem feljebb ment!!!
2013. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!