Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februarba volt egy veszitesem...

Februarba volt egy veszitesem mert a magzat megvolt halva Es most ujra teherbe estem egeseges lehet a baba? Kitudom hordani a terheseget?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze...nekem augusztusba volt mert nem volt szívhangja, azóta 27 hetes vagyok
2013. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezekre a kérdésekre nem tudunk válaszolni! Vagy igen, vagy nem. Az orvos majd fokozatosan fog tájékoztatni az állapotodról a magzat fejlődőséről...stb...Szerinted honnan tudnánk, hogy ki tudod-e hordani? Persze lehet a baba egészséges is, meg nem is. Nem tudjuk!
2013. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gratulalok!!!Koszonom a bisztato szavakat
2013. máj. 7. 15:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Talan nem lehet megkerdezni????Velemenyt szeretem volna kerni egyebkent!Ha te lenel ilyen helyzetbe szerintem te is megkerdened;)
2013. máj. 7. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a dokim, hogy nincs ismétlődési kockázat, sajnos megesik az ilyen...a babával nem stimmelt valami :S


sajnálom hogy ez volt veled is, de hidd el minden oké lesz !!!

én nem is stresszeltem, bíztam benne hogy egészséges,,,,és tényleg !!!!


ne aggódj!!!!


első voltam!!

2013. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodj pozitivan! persze , hogy minden rendben lesz vele:)

amugy mikor elhalt a magzat nem mondtak meg mi lehetett az oka? itt nalunk Erdelyben kotelezo modon csinalnak hisztopatologiai vizsgalatot, amibol kiderult, hogy az en magzatomnak semmilyen koros elvaltozasa nem volt, egyszeruen nem volt eletkepes. Ami azt jelenti, hogy nincs semmi geneteikai hiba vagy ilyesmi, es most 20 hetes terhes vagyok:)

2013. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok....nekünk szövettan volt amiből az ég világon semmi nem derült ki....


ennyi állt az enyémen :


sine morbo....


ez is ugye rám vonatkozott hogy betegség nélküli...

2013. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért vagyok bukó, mert azt mondom, hogy nem tudjuk, hogy ki tudja-e hordani és hogy egészséges lesz-e? Miért jobb látatlanba biztatni valakit, hogy persze hogy minden rendben lesz, mikor nem is meritek a kérdezőt, nem tudjátok, hogy kicsoda. Mi értelme ezeknek a persze minden jó lesz, minden rendben lesz típusú válaszoknak? Felesleges feltenni a kérdéseket, ha csak az a jó, ha csak jót írunk az ilyenekre!
2013. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát drága utolsó, ez pont az a helyzet, amikor biztatni kell. Tudjuk, hogy minden terhesség más, tudjuk, azt is, hogy nem lehet előre tudni, hogy megmarad-e, hogy esélye van bármilyen rendellenességre. De ilyenkor pozitívan kell gondolkodni a kismamáknak, pont a gyermeke érdekében. És igen, bunkó voltál!
2013. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyi, a szavaknak ereje van... nem azt írta a kedves kérdező, hogy hiányzik a babám két keze meg a lába, ugye egészséges lesz??? Hanem volt egy negatív élménye, és szeretne ezen túljutni.


Kedves Kérdező! Bocsi a vitatkozásért, de teljesen felháborodtam!

2013. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!