Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár utána a budapesti...

Zsu Ko kérdése:

Császár utána a budapesti Szent Istvánban?

Figyelt kérdés

Császár utána a budapesti Szent Istvánban?

Hogyan működik ott a rendszer? Valószínűleg újból megcsászároznak, utána mennyi időt tölthet velem a kicsi babám? A kisfiamat a II-es Női-n hoztam világra, ott csak egy fénykép erejéig adták oda, aztán csak este 1/2 órára. 24 óra alatt ennyit láthattam. A Szent Istvánban tényleg császár után pár órával már velem lehet a kisbabám? Miket kell tudnom az ottani dolgokról? Mindet beleértve? Mennyibe kerül éjszakánként az egy ágyas szoba?



2013. máj. 8. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szültem ott császárral, akkor az alapítványi szoba 1500/éj volt. Most júniusban megint megyek:-)

Mikor megszületett a fiam rögtön odatették a vállamra pár percre, utána elvitték mérni, öltöztetni, majd odaadták apának majd egy órára.

Engem közben levittek a kórerembe, ugye 6 órán át nem lehet mozdulni a gerincérzéstelenítés után. Ahogy letelt a 6 óra a nővér felállított és betolt zuhanyozni, ahogy kijöttem már hozták is a babát és onnan az enyém volt. A csecsemősök nem igazán szerették ha valaki beadta a babát, max egy gyors zuhanyzás idejére. Hétfő reggel volt a műtét és péntek délben mehettünk haza. Ha van konkrét kérdésed nyugodtan írj. Igaz ez már 3 éve volt, de nem gondolom, hogy nagy változások történtek volna.

2013. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát alig 7 órára rá már veled lehetett a babád végig? Jajj de jó neked, nekem egy kép erejéig adták oda, aztán egész nap nem láttam, csak 6 körül hozták be fél órára. Ennyi. Utána másnap mehettem le a kórterembe az őrzőből, és kb du 1-2 körül lehettem vele. Mondjuk én II-es Női-n voltam. " Csak" 1500/éj a szoba? Gondolom az egy ágyas, akkor így egész nap együtt is lehettetek a pároddal, mert a II-en egy váróterembe kell kimenni. A saját gyerekét sem foghatta meg a a férjem, mert nem engedik be oda a hozzátartózókat.
2013. máj. 10. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, 1 nulla lemaradt 15000 volt. De valaki írta, hogy most 8000/éj.

Igen, ahogy felállítottak onnantól kezdve velem volt a fiam, ha akartam volna sem tudtam volna megszabadulni tőle:-)

Folyamatos látogatás van, bejöhet bárki bármikor a kórtermekbe, ezért nagyon szerencsés ha tudsz egyágyast kérni.

2013. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Téged ki császározott? Azt megkérdezhetem? Hány 1 ágyas szoba van? Harcra kell menni érte? :)
2013. máj. 11. 19:47
 5/7 A kérdező kommentje:
A legfontosabb lemaradt. A párod veled lehetett a császárnál?
2013. máj. 11. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, a műtőbe nem jöhetett be a férjem, de én nem is szerettem volna.

Nem emlékszem, hogy hány 1ágyas van, sajnos elég kevés, talán 4 rémlik. De ha programozott császárod lesz, akkor beírathatod magad előre az adott dátumra, tehát foglalhatsz egyágyast előre. Én ezt fogom tenni ha megyek be CTG-re jövő héten. Engem Surtya doktornő műtött, nagyon hamar rendbe jöttem utána.

2013. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. A dokim (dr. Hamvas Ferenc) nagyon természet párti, nagyon erőlteti a természetes szülést, mondta, hogy ő mindenképp meg akarja próbálni, és ha nem megy, akkor császár megint. Nem is tudom melyik a jobb... :) Nagyon bízom benne, hogy kapok akkor majd egy ágyas szobát. A II-en iszonyat volt, hogy 5-en voltunk 1 szobában, és az egyik anyukának betegek voltak a rokonai.

Sok sikert a babádhoz, és jó egészséget :) Köszi a válaszokat.

2013. máj. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!