Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idot lehet a hasam a...

Mennyi idot lehet a hasam a napon? Esetleg ha bevizezek valamit es rateszem a hasamra ugy jo? 28 hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 13:05
 1/3 gabszem ***** válasza:
én 12 hetes terhes voltam mikor Horvátországban voltunk, én igyekeztem a legmelegebb időpontokban nem süttetni a hasam, felvettem trikót. délelött és délután már azért napoztam is. Mindenképp kend be alaposan és ne hagyd hogy sokáig égesse a nap a hasad, a legmelegebb órákban vegyél fel trikót
2013. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nincs pontos recept, nyilván függ a bőröd típusától. Szerintem, próbáld jó minőségű, 50-es fényvédő krémmel bekenni, és napi 5-10 perc nem hiszem, hogy ártana. Utána azért vegyél fel valami felsőt, ha szeretnéd folytatni a napozást. Persze lényeges, hogy ne a déli, égető napsütésben napozz, és ha kicsit is égetne a nap, akár pár perc után, akkor inkább hagyd abba. Ha precíz, pontos szakvélemény kell, szerintem, ugorj el egy bőrgyógyászhoz, és biztos tud építő jellegű tanácsot adni. (Netán a védőnőd is.)


26 hkm

2013. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az èn javaslatom!! 30faktoros naptej,a pocakodra vizes törülköző.Kb 20-30 percet vagyok a napon ès semmi problèmám nincs tőle.A pocit nèha kitakarom 1-2-3 percre ès semmi baja. Boldog babavárást. 23hkm
2013. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!