Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok, amikor...

Hány hetesek voltatok, amikor a munkahelyeteken elmondtátok, hogy babát vártok? Hány hónaposig, hetesig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Én napi 125km-t vezetek munkába és haza. Van valaki, aki sokáig dolgozott hasonló körülményekkel? Hogyan bírtad?
2009. szept. 29. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán 6 hetes lehettem,mindjárt az elsö orvosi vizsgálatnál.mivel a nokia gyárba dolgozom,ahol napi 12 órát állni kell,nappalos meg éjszaka,ráadásul cipekedni is kell.szoval ott terhesen nem engedélyezik a munkát,a körzeti orvos egyböl táppénzre vett.
2009. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 hetesen, szinten allomunka miatt es jottek a folytonos emelygesek, semmit sem lehet ugy csinalni..
2009. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

12 hetes kb., irodai munka

30-32 hetes koromig tervezek dolgozni

2009. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32 naposak voltak a ciklusai, a 34. naptól nem dolgozom. Gyerekek közt dolgozom, hol egyik férges, hol másik rühes a harmadiknak meg kitudja milyen baja van, a szülőkről nem is beszélve.
2009. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 hónapos voltam amikor elmondtam,addig nem látszott és 8 és fél hónapos koráig dolgoztam.Az utolsó 2 hónapot úgy vállaltam,hogy már hosszabb utakat (60-100 km)nem vállaltam be.Nagy volt a pocak és nem volt kényelmes a vezetés,valamint akkor már azért beindulhat a szülés,ezt nem reszkíroztam.Jó babavárást!
2009. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én napi 80 km-t buszoztam melóba és 2-2 km-t bicajoztam a buszmeálló és a lakás között.

20 hétig dolgoztam, mert utána nyílt a méhszáj.

2009. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En 12 hetesen mondtam el a fonokomnek es a kolegaknak. De alig birtam eltitkolni mert nagyon rosszul voltam, tobbszor latogattam meg a wc-t, nem birtam a szagokat, nem birtam enni stb. De valahogy elmult es most egesz jol vagyok, tele energiaval. En is sajnos vezetek minden nap, mondjuk kevesebbet mint te, 52 km munkaba es 52 km vissza. Nallam mondjuk az a jo, hogy autopalya es igy csak 20 perc az ut. Na persze az elejen a kocsiba is rosszul voltam, nem volt egyszeru. :( En 37 hetes koromig szeretnek dolgozni, de nincs stresszes vagy megerolteto munkam. Irodaban vagyok logisztikan. Mindenkinek boldog babavarast!
2009. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hetesen mondtam el hogy ne hogy beosszanak éjszakázni ( eü-ben dolgozom) utána még kb 2 hónapot dolgoztam 12 órás műszakban és 2 hónapot 8 órában és 30 hetesen jöttem el táppénzre.

2009. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rajtam 9 hetesen észre vették mert sűrün jártam a wc-re "imátkozni" :)

25 hetes km

2009. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen mondtam el. Napi 60km-t vezetek, de nekem már most 25 hetesen is elég kényelmetlen. Még 3 hetet dolgozom.
2009. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!