Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Nektek mikor jelentke...

Anyukák! Nektek mikor jelentkeztek az első tünetek?

Figyelt kérdés
amiből tudtátok h terhesek vagytok
2013. máj. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztből tudtam, hogy terhes vagyok 4 hetesen.

Tünet (émelygés, gyengeség) csak a 6. héten kezdődött.

Teszt előtt 2-3 nappal már nagyon fájt a mellbimbóm, de ekkor még nem gyanítottam.

2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nelem a pozitív teszt volt a tünet:))

Előtte, teljesen olyan volt mintha meg akar a jönni, nem várt előtt 1ésfél héttel:)

19+5hkm

2013. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a pozitív teszt :)

tünetek csak a 6-7 héten jöttek, de nagyon halványan, talán csak az álmosság volt meg. Hányás, émelygés a 9. héttől

2013. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első tünetnek betudnám, hogy nem jött meg a 30. napon, nekem pedig 30 napos ciklusaim voltak. Aztán akkortájt kezdtem el szédülni, enyhe hányinger gyötört, de a stressznek tudtam be, és a decemberi hajtásnak, meg nemrég beteg voltam... azt hittem, még lappang valami. Dec. 24.-én pozitívat teszteltünk, 9 nap késés után. A 7. héten elmúltak a szédelgések és az émelygés. Egyébként semmi más nem volt.
2013. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt egy héttel lett gyanús. Nagyon, de nagyon feszültek a melleim. Tudni, csak a tesztből tudtam. Nekem hál Istennek nem sok tünetem volt. Csak álmosság gyötört kb a 6-7 héttől.


39 hkm

2013. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!