Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentkeztek az...

Kinek mikor jelentkeztek az első tünetek? A menstruáció elmaradásához viszonyítva?

Figyelt kérdés
November 24-én volt utoljára mensim,december 11-én pénteken teszteltem pozitívat!Lehetséges,hogy már emiatt vagyok gyakran fáradt?Gyakran járok pisilni,és néha szédülök és émelyeg a gyomrom!Holnap megyek dokihoz,de kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2013. jan. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradás előtt 2-3 nappal már állandóan pisilni jártam, és émelyegtem mindhárom gyerkőccel, a fáradtság olyan 6 hetes korban jelentkezett.
2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem mensi utáni első 2 hétben fájdogált folyamatosan a hasam és ettől nyilván nem is voltam a topon.

Aztán 1 hétig egész jól voltam, de nagyon-nagyon fáradékony. Utána kezdődött az émelygés a fáradékonyság mellé.


Szóval a terhesség 8. hetétől kb.

2013. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 14. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én már a nemvárt előtt pár nappal gyakrabban jártam pisilni és már kívánós is voltam ovuláció után kb 7 nappal,és jobban megéreztem a szagokat-illatokat,akkor lett gyanús..tervezett baba volt,és imádkoztam,hogy végre baba legyen.A nemvárt előtt egy nappal halvány pozit teszteltem :) Már a nemvárt napján émelyegtem és utána rá pár napra már hányingerem is volt,viszont nagyon aranyos a kisfiam,mert egyszer sem hánytatott meg. :)

Gratulálok a babához :)


23+6 hkm

2013. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az 5.hét körül vagyok. Semmi tünetem,annyi,hogy a mellem nagyobb egy picit érzékeny, a hasam megpuffadt,meg néha mensiszerű görcseim vannak. Nincs émelygés,hányinger és semmi más. Pénteken fog látni először az orvos,hamarabb nem akartam menni,mert úgy se lát semmit és csak idegeskednék,még lehet így is ez lesz a helyzet.

2013. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!