Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseltétek a terhesség...

Hogy viseltétek a terhesség utolsó két hóapját? Elöjöttek még olyan dolgok, problémák amik addig még nem? Hogy készültetek a szülésre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehezen Alig vártam a szülést. Felerősödött a gyomorégésem nehéz légzés oldalt fájt mindenhol nehéz mozgás...Bár nekem ikrek voltak lehet eggyel könnyebb...
2013. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyomorsavam az egekben, volt rá példa, hogy már meghányattam magam, hogy könnyítsek az érzésem ,(mintha ecetet hánytam volna), a pisilés az állandósul időnként, néha jobb, ha fel sem kelek a wc-ről. A hátam iszonyat, gyakran a földön alszok.És állítólag lehet még rosszabb!!
2013. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Holnapra vagyok kiírva. Ma fájt először a derekam:) Szóval bármi lehet még az én példámból kiindulva:)
2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabi86 ***** válasza:
Én élvezem is,meg nem is.nekem az egész terhességen tökéletes volt,de most csak annyi bajom van hogy már semmit nem enged csinálni a párom sőt a család sem és azért az egész napos semmittevés nem a legjobb.Főleg hogy én eléggé izgőmozgó vagyok.Nem bírok nagyon a fenekemen nyugton maradni.meg ma kezdett el fájni a derekam,meg az egyik bokám.Savam is van,de engem ezek kevésbé zavarnak.Szerintem a szülésre nem lehet felkészülni,én már nagyon várom,hogy megszülessen a kislányunk.Én nem is igazán izgulok,mert még nem szültem.Minek amiatt izgulni amit még nem tapasztaltam és nem tudom milyen.Meg én megbeszéltem a lányommal hogy könnyű szülésünk lesz. :-)
2013. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még "csak" 34. hétben vagyok, szóval az utolsó két hónap elejéről tudok csak nyilatkozni. Nagyjából úgy vagyok vele, mint Gabi86.


Még dolgoznék pünkösdig, de tegnap sokat keményedtem, ezért párom rám parancsolt, hogy maradjak itthon. Még csak fél 9, de halálra unom magam.

Az egyetlen dolog amin izgulok, hogy semmi sincs még összekészítve (kórházi csomag, babakelengye), mert eddig költözködtünk és nem akartunk plusz csomagokat hurcolászni.


Szóval ha véletlenül előbb jönne a baba, eléggé felkészületlenül érne minket és ez zavar... persze szerencsére semmi erre utaló jel nincs, csak én aggódom néha hülyeségeken. :)

2013. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabi86 ***** válasza:
kedves utolsó ne "izgulj" mert mi is nem rég költőztünk és én is csak kb 2 hete készítettem össze a csomagokat.Én is "Pató Pál"(majd ráérünk arra még)módján voltam ezzel.Pedig nem vagyok ilyen amúgy.de az a lényeg megvan.Neked is majd meglesz a pakolás meg a kelengye is.
2013. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!