Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt ettetek...

A terhesség alatt ettetek "tiltott" dolgokat? Pl földimpgyoró, citrusfélék.

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Földimogyoró,citrusfélék..már bocsi hogy a kérdésedre kérdéssel felelek,de ezek miert lennének tiltott dolgok?Én eszek mindent ami jol esik,ezeket is pld,nem ijedek meg a saját árnyékomtól is :)
2013. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezek miért tiltottak? Nekem senki nem mondta, hogy ne egyem őket, nem is volt bajom tőle.
2013. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Kevered a szoptatással.

Terhesség alatt lehet ezeket enni, sőt, nekem a mogyoró kifejezetten jó volt émelygés ellen.


Amúgy igen, ettem "tiltott" dolgot terhességem alatt, persze nem kilószámra, de megkívántam és nem fogtam vissza magam ( camambert sajt, némi alkohol ).


Szülés után se kell mindenről lemondanod, ki kell tapasztalni, mit bír a babád.

Én pl. ehetek citrusfélét, káposztát is, semmi baja nem lesz tőle a lányomnak, viszont a kukoricától, borsótól ő is szenved.

2013. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A terhes iskolàban mondtâk ezrket, hogy jobb elkerülni. Èn is eszem , csak kìváncsi voltsm , hogy más is így van e ezzel!köszi
2013. máj. 10. 22:59
 5/18 Gabi86 ***** válasza:
71%
Én is csak a szoptatásnál olvastam ezeket.Ne haragudj de lehet hogy buta vagyok de mi az a terhes iskola?Már a terhességet is oktatni kell. :-) Vagy terhes tanfolyamra gondoltál?
2013. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Gabi. Nem tök mindegy hogy iskola vagy tanfolyam?

Nálunk úgy hìvták az egészségházban, hogy terhes iskola!!

2013. máj. 11. 02:32
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

A citrusfélékkel is vigyázni kellett volna?? Huppsz... Mikor már hetek óta kilószámra hordtam haza a mandarint és a narancsot a zöldséges néni megkérdezte, hogy "Csak nem terhes vagy?"... Szinte csak ezeken éltem a terhességem közepe felé, és most is tök jól esik a grapefruit- és a citromlé.

Ettem mogyorót is, halat is, camambert is, de nem ettem semmi tojásos dolgot, pl. tiramisut, vagy madártejet.

2013. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már! Mostantól a kismama ne egyen semmit csak a vitamint marokszámra. Már komolyan ez jön le. Igenis eheted a gyümölcsöt a zöldséget. Én ittam kólát is amikor megkívántam. Tiltott dolgok a nyers hús, nyers hal, nyers tojás, cigi, alkohol, drog és a tartós gyógyszerfogyasztás. Na ezeket nem csináltam. Viszont amit kívántam kaját megettem. És lám egészséges gyönyörű lányom született. Ja és terhességem alatt sem volt gond soha. Se a vérképemmel, se a vérnyomásommal egyszer sem. Mindig minden rendben ment. Nyugodtan ki lehet fejezni nem tetszését azoknak akik burokban élnek hajrá. :)
2013. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Akkor az elég fura "iskola" lehetett, ha ilyen baromságot mondtak neked.
2013. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem írattkozz át egy másik iskolába :D
2013. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!