Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irattathatok fel az orvossal...

Irattathatok fel az orvossal progesteron pótlást, ha nem biztos, hogy indokolt?

Figyelt kérdés

próbálkozunk a babával 1 vetélés után ,nem szeretném ha megint megtörténne.

okozna valami gondot,ha úgy szedem a progeszteront, hogy lehet,hogy nem kell?

vérvételt ne írjátok,mert mire oda kerülnék,már megfogant a baba,csak szeretném,ha meg is maradna,nem vinné ki a menstruáció,ami mindíg elöbb jön mint kéne.



2013. máj. 11. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélésem, mégis felirta a doki, mert félős vagyok. Azt mondta, hogy túladagolni nem lehet. UTrogestan kúpot használtam 3x2-ben 12. hétig. Szerintem vetélés után pláne felírja, ha kéred.
2013. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kèrès nèlkül felírta. Azt mondta hogy àrtani nem fog. Vetèlès utàni terhesssègkor kaptam.


21hkm

2013. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is azért kaptam progipótlást ,mert volt egy vetélésem. utrogestan 2×2 12 hétig.

nekem nem kellett kérni, a doki magától adta a biztonság kedvéért.

23hkm

2013. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok4 Most voltam dokinál,majd csak akkor írja fel,ha már terhes leszek. Nektek is csak terhesen írta fel?
2013. máj. 13. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, terhesen kaptam.
2013. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor kicsit megnyugodtam,remélem nemsokára már kelleni fog :D
2013. máj. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!