Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostani fejlett technika...

A mostani fejlett technika korában is ennyire gyakori lenne hogy félrenézik a baba nemét? 2 fiam van most lányt várok vásárolnék de nem merek.

Figyelt kérdés

2 fiunk van, mindent tovább adtam és eladtam már tőlük. És amúgy sem szeretnék lányt fiús ruhákba fiús dolgokba öltöztetni, tenni stb. Viszont azt se tudom megtenni (nem nem tudom hanem nem szándékozom 3szor annyit költeni dolgokra ha olcsóbban is hozzájuthatok) hogy egyszerre vegyek meg minden felszerelést kiegészítőt babakocsit kiságyat pelenkázót, kisruhákat pihenőszéket vagy hintát meg mindenfélét, amikor már megszületett.

Minden hónapra szeretném elosztani hogy ami épp olcsó vagy akciós azokat ki tudjam fogni, most is épp egy ismerősünk árulja a csodaszép babahintájukat (kislányos) olcsón ha nem veszem meg akkor ugye eladja másnak.

20 hetes vagyok eddig 13 hetesen, 16 hetesen és a 18.heti genetikai uh-n is lánynak mondták. Ha mégse az és nyakamon marad a sok cucc? De ha meg az akkor meg vásárolhatnék szép apránként havonta elosztva.

Azért kérdezem mert most van egy ismerősöm akinek végig lányt mondtak erre 32 hetesen meg kiderült hogy fiú és már mindenük megvolt/megvan lányosban. Hogy létezik ez a 4 d korában? :)


2013. máj. 11. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kérdésem lényege ez hogy más hogy csinálja aki mondjuk szintén nem utolsó pillanatban akar bemenni egy bababoltba mindent egyszerre megvenni?

És mondjuk nem első baba ahol unisex is jó hiszen lehet hogy lesz még más nemű baba- hanem mondjuk így van hogy fiú után lány vagy lány után fiú?

2013. máj. 11. 13:44
 2/11 anonim ***** válasza:
4d-s uh-on 100% hogy miylen a neme ha úgy fekszik, te is látod mert oylan jó minőségű. Azért én ritkán hallok manapság olyat akinek félre nézik. Persze néha előfordul, de az utóbbi jó pár évben csak egy ilyenről tudok, pedig rengeteg baba született a környezetemben.
2013. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1000/1 hogy nem jön be amit a doki mondd, de az uh sem 100%, ez rajta van a leleten!!!

Nekem 18 hetesen azt mondták lány, onnèttól kezdve vettem a csajos dolgokat, fel sem merült bennem hogy fiú lesz:)

Most fiút mondtak, én is láttam a zacsiját, fütyijét, megvettem mindent fiúsban, lányom dolgait meg most árulom.

Ha mégsem fiú lesz, eladom s veszek csajos dolgokat.

2013. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vásárolhatsz! Biztos, hogy kislány lesz! Neked sem nézték félre eddig egyik gyerekedet sem, ugye? Na, hát nekem sem. Egy fiú, egy lány. Mindkettőt 12 hetesen megtudtam.
2013. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. És nem is ugyanoda jártam terhesgondozásra úgyhogy még azt se mondhatom, hogy valami kivételesen jó az uh gép vagy aki csinálta. Én úgy vettem észre ha mondják, akkor az biztos. Ha nem biztos akkor inkább nem mondanak semmit. Ha már 3x mondta, hogy kislány akkor 1000%, hogy az lesz! Amúgy gratulálok! :)
2013. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem nézték félre egyiket se pedig a nagyobb már 8 éves, de ugye egy kuki zacsi olyan egyértelmű:)) hogy azt még én is kiszúrtam:)

Remélem így lesz nekem ez nagyon nagyon macerás lenne amit írsz kettes hogy beszerzem aztán gyors el kell adjam de ugye jó lenne árában, aztán fiúsakat beszerzek aztán kiderül az sem, akkor azt is eladom...húúú :D Lehet hogy én vagyok túl kényelmes de én csak egy kis nyugira vágyom:D

2013. máj. 11. 13:55
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen 99% ra mondta az uh-s már 13 hetesen is és azóta is mindig benéznek " a lába közé" és el is mondja a doki hogy NA ITT KÉNE belógjon valami ha fiú lenne de ugye látom hogy nincs ott semmi csak légüres tér vagy na szóval csak magzatvíz.

Hát én meg bólogatok hogy ugye...de itthon megnézve sose látom úgy rendesen . Na meg ez a 3 csík dolog 2 d-s verzióban hogy 3 csík van az lány látom a 3 csíkot de akkor sem tűnik nuninak a kép:D

2013. máj. 11. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 4D-s uh-nál úgy fekszik a baba, hogy biztosan látják, akkor nem igazán szoktak tévedni. 19. heti sima uh-nál mikor rákérdeztem, egyértelműen rávágta a doki, hogy kislány. Aztán voltunk 4D-n 25 hetesen, és a doktornő ezt csak megerősítette, mutatta a 3 csíkot, és tényleg simán látszott a nunija. Aztán voltunk még egyszer a 32. hét után, és mondta hogy hát ő bizony még mindig kislány! :) Nem tévedtek lányom lett!

Egyébként az elmúlt két évben elég sok baba született az ismerőseim körében, de nem hallottam olyanról, hogy tévedtek volna az orvosok a babák nemét illetően!

2013. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok. Először nekem kisfiút mondott a doki,bár csak a feje alapján, később-és azóta is kislányt,de hozzá tette,hogy nem 100%,pedig megmutatta,hogy kisajak,nagyajak..ez hogy változhatna át zacsivá? Nem tudnám elképzelni..
2013. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ennyiszer nem lehet benézni. Nekünk a 12., 16., 18. héten volt uh, illetve a 25. héten. Mindegyiken azt mondták, hogy kislány, most az utóbbin szépen megmutatták a szeméremajkakat is 4d-ben, szóval, tuti biztos, hogy kislány.(Nem csak csíkokat láttunk 2d-ben) Igazából, tényleg arra érdemes csak vásárolni, hogy egyértelműen látszik. Egyébként én is gondoltam arra, amit mondtál, de ha kiderülne, hogy kisfiú, akkor simán eladom neten a ruhákat, aztán így jártam, majd gyorsan beszerzem a fiús darabokat.
2013. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!