Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti hogy reagáltatok...

Kismamák, Ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés
Nagymamám olyat mondott, ami iszonyatosan rosszul esett. Igaz tudom hogy ő ilyen kötözködős típus, és nem is a legjobb a viszony közöttünk, de akkor is. 26 hetes kismama vagyok, és már a 19. héten tudtuk, hogy kislányunk lesz. Egészen eddig nem vásároltunk semmit a kicsinek, de a minap találtam egy cuki rózsaszín kis rucit, amit megvettem. Itt volt nálunk a nagymamám és mutattam neki, erre teljesen bunkón azt mondta, mi a fenének vásárolok még, lehet meg sem születik ez a gyerek. Tudom, hogy nem volt oda attól sem hogy dédnagymama lesz, és nem várja a kicsit, de akkor is, hogy mondhatott ilyet!? És éreztette, hogy nemcsak babonából mondta amit mondott. Párom is hallotta, és azt mondta neki, ha ilyen rosszindulatú, akkor el lehet ballagni. Nekem olyan rosszul esett, hogy bementem a szobába és elsírtam magam. Mostmeg még én vagyok a rossz, mert nem védtem meg a párommal szemben!
2013. máj. 11. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutogass neki ilyeneket, ne beszélj vele a babáról. Elhiszoem hogy rosszul esett, de nem tudsz mit tenni, mint kerülni a hasonló helyzeteket.
2013. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elsővel ne adj neki támadási felületet! Szörnyű hogy családtag esetében is így kell viselkedni, dehát ha ennyire gonosz (nem tudok erre más szót) akkor igenis minimálisra korlátoznám mind a beszélgetést mind a találkozást vele. Öntse másra a megkeseredettségét...
2013. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted. Nálunk anyósnak vannak ilyen kijelentései. Borzasztóan rosszul esnek. Példákat inkább nem is írok, mert még rá gondolni is borzalmas. Minden egyes alkalommal kapok valami sértőt. Mi is megmondtuk, hogy ide ne tegye be a lábát, nem kell a "segítsége". Kerüld őt, ahogy csak tudod, mert így legalább megóvod magad az ilyen beszólásoktól.
2013. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért próbálom kerülni a dédiket.Jó néha meglátogatjuk őket,de amit mondanak az egyik fülemen be a másikon ki....
2013. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta párom mamája a 2. baba hírére, hogy jobb dolgom nem volt!


Na mondom remek! Anyós is kb úgy reagált, hogy mi a fenének!


Nem értem az ilyet!

2013. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!