Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején veszélyt...

Terhesség elején veszélyt jelentő kellemetlen szagú hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruacióm 3 nappal tovább tartott mint szokott, és utolsó napokban fekete, 'fémszagú, nagyon kellemetlen szagú volt. Miután elmúlt a vérzés a kellemetlen tünet is. Ezután teherbe estem, most 7 hetes terhes vagyok, nem volt problémám még, terhességemmel minden rendben, de 1 héttel ezelőtt megint volt egy nap ugyanaz a kellemetlen szag, forró zuhany után (amit utána tudram meg h terhesen nem szabad). Utána megint normális a folyásom.

Arra gondoltam nem-e méhen belüli fertőzésem van, s azt h lehetne kimutatni? és mi válthat ki ilyent? Lehet korábbi spontán vetélés ami nem ürült ki? Tapasztalt már valaki hasonlót? Az ultrahangon semmi rendellenes nem látszik, a méhnyaknyák vizsgálata is rendben. Amennyire tudom fertőzést jelent a bűzös szag, de ha nem állandó akkor is?



2013. máj. 11. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel az orvosodat és mondd el neki ezt. Ő biztosan többet tud mondani.
2013. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a dokit javasolnám! mindenképpen mond el neki
2013. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, valakinek esetleg tippje? tapasztalat?
2013. máj. 11. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak sárga folyásom van azt mondta a doki enyhe fertőzés,írt ki canesten kúpot.Volt ár bűzös is és az is fertőzés volt.Szerintem menj el dokihoz mert feljuthat a fertőzés a babához.
2013. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!