Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik magnéziumot szedtek...

Akik magnéziumot szedtek szinte az egész terhesség alatt hogyan viseltétek hogy abba kellett hagyni? És amíg szedtétek voltak jósló fájásaitok?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértenék egyesek nem elvonási tünetek érdekelnek, hanem azért kérdeztem, mert én a terhesség előtt is szedtem csak sokkal kevesebbet és ritkábban mert mindig is voltak vádligörcseim. És hiába szedem most is a max. adagot mégis előfordul éjszaka a lábszárgörcs, és rettegek mi lesz ha már nem lehet szedni. És az normális hogy jóslóim vannak pedig még szedem.

35 hetes km


2009. szept. 30. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 36. héttől csak elevitet szedtem addig eléggé erős magnéziumot kellet szednem mert a magne b6-ból kb egy dobozzal magamba pakolhattam volna,hogy használjon. Jósló fájásaim nem voltak pedig az egy jó dolog mert készül a méhed a szülésre.Vissza gondolva azért örülök,hogy nem szedtem tovább (habár jó pár álmatlan éjszakám az volt, lábgörcs miatt) ,de 4 ujjnyira kitágultam rövid időn belül és még vígan nevetgéltem olyan fájásaim voltak viszont a fojtatáshoz nagyon gyérek így jött az oxitocin. Viszont mióta megszültem nem szedek magnéziumot és a lábam se görcsöl be.

2009. okt. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsöl a vádlim, kb. 3-4 nappal az utolsó Magne B6 után kezdődött. Mindanom sem kell, hogy nagyon rossz, de hát ki kell bírni. Túl sok alvásra ne számíts. Én hamarabb abbahagytam, úgy 32 hetesen kezdtem fokozatosan elhagyni, azóta vannak jóslók is.
2009. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem aztóa nem görcsöl a lábam, mióta a magnéziumot kalciumos pezsgőtablettával egészítem ki.

kalciumot próbáltad már?

2009. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A magne b6 plussz kalciumos pezsgő tabi nagyon jó azóta nekem sem görcsölt a lábam,viszont most keményedés miatt több magne b6 kellett így nem lehetett kalcium(vigyázni kell h minimum 2 óra elteljen a kétféle vitamin között)Két éjjel is begörcsölt a vádlim!Szerintem együtt jók!

Viszont aludni én sem nagyon tudok 31 hetesen és lehet h 37. hétig szednem kell magne b6-ot,mert sűrün keményedünk!

Próbáld ki együtt!

2009. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de az a gondom, hogy lassan el kell hagynom.
2009. okt. 1. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap voltam a dokimnál 36 hetesen. Kérdeztem is tőle hogy meddig szedhetem még,mert eléggé görcsöl a lábam,meg elég kemény a hasam szinte egész nap. Azt mondta hogy nyugodtan szedhetem a Magne B6-ot,semmi bajom nem lesz tőle.Hát jóslóim már a 30.héttől vannak a magnézium szedése mellett.Szóval én inkább szedem,mert így legalább aludni tudok valamit este:)
2009. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem reggel este folyamatos vádligörcs- félelem volt. A magnézium semmit nem tudott változtatni rajta. Magnerot és B6 együtt sem. Első igazi megoldás a calcium sandoz d pezsgőtabletta lett. Homeopátiás szert felírt egy szuper szakember bryonia Alba c15,de az nagyon ritka szer. Most napi egy kalcium segít kivárni amíg megérkezik. Aztán lehet hogy nem is fog kelleni. Megoldotta a kalcium.
2021. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!