Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség során milyen magnézi...

Terhesség során milyen magnéziumot lehet szedni, ha szükséges? És mennyit?

Figyelt kérdés
Van kifejezetten kismamáknak való? Otthon olyan van, amire az van írva, hogy magnéziun+b6.

2011. nov. 8. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem orvos írta fel, a 7. hónapotól kellett szednem majdnem végig, kezdett kinyílni a méhszáj és félő volt, hogy idő előtt beindul a szülés. Patikában kapható magnézium citrátot kellett szednem elég nagy dózisban. Ha alapból nincs semmi gondod, ne szedj külön magnéziumot, de ha pocak keményedés miatt szednél, arra elég a magnézium és b6. Ha gond van, inkább beszélj a dokiddal.
2011. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 8. 08:43
 3/3 anonim válasza:

Nekem csak annyit mondott a doki, hogy magnéziumot kellene szedni, így én Magnerotot kezdtem, mert állítólag a Mgcitrát és ez szívódik fel majdnem 100%-osan. Mikor legközelebb mentem hozzá, mondtam, hogy ezt szedem 3x2-t, azt mondta ok. A 36. hétig szedtem.

De szerintem, ha Mg+B6 van otthon, akkor szedd be azt, majd legközelebb mást veszel.

2011. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!