Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mien érzés amikor először rúg...

Mien érzés amikor először rúg a pici? És honan tudom bisztosra hogy rugott? Van valami amit ha fojton figyelek akkor bisztosra tudom?

Figyelt kérdés
Első baba és van egy olyan érzésem hogy ő az de nem vagyok bent bisztos! :/

#kisgyerek #baba #szülés #magzatmozgàs
2013. máj. 13. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem bugyborékoló érzés volt először :) sejtettem hogy ő az mert a bélmozgás más érzés.
2013. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt nekem is volt ijen de fent a mellem alatt 18-hetes vagyok a baba még nincs anyira fent! Vagy igen? Aztàn most ojan mint nem sokàig tiz percekig lehet érezni hogy percenként vagy 2-percenként lüktet egyet egyet! Ha megfogom akkor ojan mint ha valami buborék szét duranna hirtelen és egy picit megütné a hasam belülről! Ez az lehet? Mert nem vagyok benne bisztos!
2013. máj. 13. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mint egy izomrángás, mintha egy pici kb 7cm halacska úszna el gyorsan és a farkával hirtelen csap egyet... huh nem tudom értelmesen leírni sem....
2013. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őt érzed! :-)

Nekem először pukkadozó buborékok voltak,aztán hullámzott,aztán pöckölt és mára már rúgásai vannak.Apa is érzi már végre.Ma vagyok 20 hetes

2013. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!