Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember végére kiírt...

Szeptember végére kiírt kismamák hogy vagytok? Kisfiatok vagy kislányotok fog születni?

Figyelt kérdés
Én annyira boldog vagyok, mint még soha életemben. Egy gyermeknél nincsen nagyobb ajándék az életben. :)
2013. máj. 13. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szept.12-re vagyok kiírva, kislányom lesz(a második).

Tök jól vagyok ez most az élvezhető stádium számomra, hányás már nincs, gyomorégés még nincs, pocak pont abban a méretben, hogy még kényelmes, úgyhogy ez szuper.

2013. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én szeptember 27-re vagyok kiírva és nekem is kislányom lesz:). Én is nagyon jól érzem magam, minden szuper és nagyon boldog vagyok. Jó kis témákat lehet itt olvasni,de vannak emberek, akik annyira be tudják paráztatni a másikat, pedig ilyenkor nem szabadna rosszakat olvasni, csak csupa szépet és jót.:)
2013. máj. 13. 15:10
 3/18 anonim ***** válasza:

iSzia èn szept.11 -re vagyok kiirva,ès tök jol viselem.Igaz nèha-nèha hányok de csak 1-2 perc ès elmlulik minden.

A legnagyobb problèmám a hátammal ès a derekammal van,hihetetlenül fáj,van hogy nem bírok felülni az ágyròl .Ès mèg hol a vège.......fuuu.

Imádom a terhessègem,mindent csodakènt èlek meg ès ugy tűnik nekem is kislányom lessz.

2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szeptember 28-ra vagyok kiírva, de tuti előbb jön, mert már most hatalmas:))

Nagyon várom...

Holnap érkezik a kiságy a matraccal;))

Szent imrében fogok szülni, és kislányom lexz:)

2013. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 T.Csilla22 válasza:

Szia!


Én szeptember 28-ára vagyok kiírva. Minden rendben annak ellenére hogy én már a terhesség előtt, tinikorom óta inzulinos cukorbeteg vagyok. Kislányunk lesz, KATA lesz a neve. Semmi különös nincs a terhességem eddigi napjaiban,nem vagyok kívánós, egyedül a kávé illata nem tetszik, ja és nem voltak hányingereim. Most vagyok 20 hetes :)

2013. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a szeptember a lányoké :)
2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tetényiben szül valaki?:)
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is szeptember 12-re vagyok kiírva, és szintén kislány...:) Sajnos veszélyeztetett terhesség miatt ágyban fekszem egész nap, ez egy picit beárnyékolja a felhőtlen örömöt, de a babóért mindent...:) Lényeg hogy ő jól van...Amúgy Petrának fogják hívni, ti hogy álltok a nevekkel?
2013. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ennyien írtatok!:) Hihetetlen, hogy ilyen sok kislány lesz:). A derekam nekem is nagyon fájt, de mostanában, mintha csökkent volna. A babócám neve Alina lesz. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de azért én aggodalmaskodom néha (lehet kicsit túlzásba is viszem), hogy minden rendben legyen, szépen fejlődjön, egészséges legyen. Hisz ez a legfontosabb! Még meg sem született, már aggódom, és mi lesz később:). De hát ettől is szép ez az egész. Szülőnek lenni felelősség!
2013. máj. 13. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is kislányunk lesz! Szept. 23.-ra vagyok kiírva, és élvezem, hogy elmúlt a hányinger, és mintha több energiám is lenne, meg sokkal több türelmem. Kisfiam is várja a tesót, minden nap simogatja, puszilgatja a hasam. Aggódás mindenkiben benne van szerintem, ez természetes. Olyan jó, hogy már mozog, olyankor mindig megnyugszom, hogy jól van. Boldog babavárást mindegyikőtöknek!
2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!