Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Junius - júliusra kiírt...

Junius - júliusra kiírt kismamák, hogy vagytok? Tudtok éjjel aludni, befordult már a babátok, fiut vártok vagy kislányt? Hányadik baba lesz?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia, én július 15-re vagyok kiírva, első babánk lesz, kislány! Jól érzem magam, most vagyok a 30. héten bár már elég fáradékony vagyok, megint elmegyek betegszabira mert már nagyon megerőltető a munka. Már jobb itthon! Éjjel végül is tudok aludni, bár sokszor felkelek, a hasam már néha elég nehéz, muszáj a két oldalamat "kitömni" takaróval vagy párnával. Este imád a kislányom mocorogni, és általában már többször megyek pisilni is. Azt nem tudom, hogy befordult-e már, honnan lehet tudni? Jövő héten megyek megint nőgyógyászhoz.
2013. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
junius kozepere vagyok kiirva. Elso baba lesz, kislanyt varok :) Jol vagyok, nincs semmi problemam vagy nehezsegem a terhessegemmel. az alvas is megy, pedig eleg aktiv a babam:) meg nem fordult be. 33hkm
2013. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szia

én június 5-re vagyok kiírva, most vagyok 35hetes.

Mostanában elég sűrűn szúrkál a hasam, de ezt leszámítva jól vagyok. :)

Az alvásról annyit, hogy én egész nap tudnék aludni, csak a kislányom gondolja ezt másképp. Nagyon aktiv baba, egyébként az első. :)

2013. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jah és még nem fordult be. Ez kimaradt
2013. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia, én július 29.-re vagyok kiírva, kislány,a 27. héten vagyok, esténként elég nehezen alszom már. Első gyermek, és nem olyan régen fordult be.
2013. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi junius 18-ra vagyunk kiírva első babánk és kislány!:) most 33 hetes már 1 hónapja körülbelül befordult! Én hol jól vagyok hol nem:) most tágul a csipőm és hát vannak kellemetlen óráim éjszakáim ez miatt de a magneB6 sokat segít a fájdalom csökkentésére az elmult 2 hétben kezdődött a fájdalom de ma kiderült ,hogy azért fáj ennyire mert fél kg nőt 2 hét alatt most hozta be amivel eddig le voltunk maradva kg! :) Én sem dolgozok már és így sokkal könnyebb! De már nagyon várjuk a picit! Ti nem kezdtetek még el félni a szüléstől, és ,hogy minden rendben lesz e ? mert nekem már vannak félelmeim hébe-hóba! Van már tervetek ,hogy ha a szülésbeindulásakor egyedül vagytok milyen időközönkénti fájások után telefonáltok a férjeteknek meg az orvosnak? (vagy csak én parázom túl ,hogy 33 hetesen már ezen gondolkozok) :)
2013. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kérdező és te ,hogy vagy?Te tudsz aludni? Fiú,lány?első baba?? Utolsó voltam
2013. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi most vagyunk a 31. hétben, a kisfiam még nem fordult be, nekünk is ö lesz az elsö babóca, julius 9.re vagyunk kiírva. Nem vagyok valami jo alvó az utóbbi napokban, sokat forgolódok, és dagadnak a lábaim meg a kezeim, és fájnak is, kicsit én is félek a szüléstöl, de inkább attól hogy a farfekvése miatt nehogy császár legyen a vége..

Ti már mindent megvettetek,készen van már a szülöpakkotok megcsináltátok a babaszobát-sarkot? Mi még csak most fogunk mindennek hozzálátni...

2013. máj. 1. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ma vagyok pont 30 hetes. Július 9-re vagyok kiírva! Eddig jól bírtam, de ma ezt a 32 fokot kicsit nehezebben viselem, fáradtabb vagyok mint általában. Második baba lesz, úgy néz ki, hogy kisfiú. Kislányom 2 és fél éves. Az éjjelek még egész jók, bár néha már sehogy sem jó feküdni.

2013. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: bár az csak egy nap, de rosszul írtam 30+1 napos vagyok ma.
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!