Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oktoberre kiirt kismamak!...

Oktoberre kiirt kismamak! Hogy vagytok? Tudjatok mar a baba nemet? Erzitek mar mozogni a picit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szia. Én okt. 15-re vagyok kiírva. Nincs panaszom 3. baba lesz a nemét még nem tudjuk de talán a 18 hetes uh-n megtudjuk. Pár napja elég aktívan érzem mozogni. És te hogy vagy?
2013. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szia, én okt. 22-re vagyok kiírva. Első baba és nem érzem még :( Már nagyon várom, mindig izgulok, nehogy valami baj legyen. 18. héten megyek uh-ra, remélem megmutatja magát. Egyébként jól vagyok, már látszik is a pocak, sokszor fáradt vagyok, de semmi panaszom nincs, hála Istennek.
2013. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Október 25-re várom, pont ma voltam UH-n, és kisfiú. :) Két hete érzem a mozgását, 3. baba. Te hogy vagy, Kérdező? :)
2013. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 B.Nikol ***** válasza:

Sziasztok! Én eredetileg okt. 25-re vagyok kiírva, de előrébb járok 1 héttel, így okt. 19 az új dátum jelenleg! Nálunk úgy néz ki, hogy kisfiú, de holnap megyek 4D-re! Megvolt az AFP és minden más vizsgálat is! Eddig minden OKÉ! Bár ma mondta az orvosom, hogy megrövidült egy kicsit a méhnyak C2000, mondta pihenjek ha elfáradok és szedjek magnerotot! Nem tudom, hogy mi van a nemi élet terén, azt el is felejtettem megkérdezni! Jelenleg 0 kg-nál tartok és van már hasam bőven! 2. terhesség van már egy 3 éves kisfiam! De sokkal többet parázok, mint az elsőnél, nem tudom, hogy mi lesz még itt októberig!

Mindenkinek boldog babavárást!

2013. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Szia, én október 17. re vagyok kiírva. Nem érzem még, bár nagyon várom. Még nem tudjuk mi lesz. Te hogy vagy?

R-27

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Szia!okt. 29-re vagyok kiírva,2. baba,van egy 4 éves nagylányom.Már jó pár hete érzem hogy mozog.Hányingerem van még néha esténként vagy ha olyat eszek ami nem tetszik a Mütyürkének.Csütörtökön AFP. Utána uh-n remélem kiderül ki lakik odabent...Igazából mindegy,de azért kíváncsi vagyok.
2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Október 27-re vagyok kiírva. Kicsit több, mint egy hete érzem, hogy mocorog a Maszat. Egy orvos és egy szonográfus (4D) mondta eddig, hogy fiúnak látszik. :)

Lumbágós vagyok, és nem szedhetek rá semmit, úgyhogy emiatt kínlódom, de megéri. :)

Második gyermekem lesz, van már egy 10 éves lányom.

Te hogy vagy? Tudod már a nemét?

2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Gratulálok Mindenkinek és Boldog Babavárást nektek :)

Én október 9.-ára vagyok kiirva :) Első baba! ÉS már nagyon várjuk :) Még nem tudjuk a nemét, majd 20 hetesen lesz uh akkor remélhetőleg majd kiderül! :)KEreken 18 hetesen éreztem előszőr ( múlt hét csüt.) Azóta minden nap érzem és vmi csodálatos :) IMÁDOM! Pocakom már szépen látszik! Tüneteim tűrhetőek, a fronthtásokat nagyon rosszul viselem és estére elég sok a savam amitől nehezen alszom. Sajnos van egy fájós fogam azzal szenvedek még és a gerincferdülésem miatt egyre többet fáj a derekam. :S De mind ezt leszámitva csoda ez az időszak és nagyon szeretem. Eddig 4 kg-ot hiztam :)

Még egyszer Boldog Babavárást nektek!! :)

Ha van kedvetek és van vmi fejlemény irjatok!!! :)

2013. máj. 13. 21:05
 9/34 anonim válasza:
Oktober 6-ra vagyunk kiirva. jovo hetfon lesz a 20 hetes UH, de mar tudjuk, hogy kisfiu. :-) Meg nem igazan erzem a babat, bar ma olyan erzesem volt, mintha idegzsaba lenne a hasamban. Lehet, hogy ez mar o volt. :-) Nekem is fogproblemam van, ma voltam fogorvosnal, de nem akarnak hozzanyulni, mert meg nem faj annyira es rontgent meg nem akarnak csinalni. Izgulok, hogy a babanak ne legyen baja a fogproblemam miatt. Amugy alhasi nyomast szoktam erezni, foleg, ha hirtelen felallok, de egyebkent jol vagyok. Jo babavarast mindenkinek!
2013. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi október 16-ára vagyunk kiírva. Fizikálisan jól vagyunk, van egy kis pocak már, és most vagyok a kezdő súlyomnál (két kiló fogyással kezdtem). Esténként puffadok, savasodom és bedagad a bokám :(

Tegnap kaptam meg az AFP eredményemet, ami nagyon magas és most emiatt egy kicsit (nagyon) elkenődtem. Megyünk majd előrehozott ultrahangra meg ilyenek. Még nem tudni, hogy kukis vagy nunis, de remélem szépen megmutatja majd magát pénteken, hogy mindene egészséges és esetleg még nem is lesz szégyenlős! Szóval minden rendben lesz, mert Ő választott minket és mi szeretettel várjuk!! :)

2013. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!