Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oktoberre kiirt kismamak!...

Oktoberre kiirt kismamak! Hogy vagytok? Tudjatok mar a baba nemet? Erzitek mar mozogni a picit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

"P." vagyok, október 22-re vagyunk kiírva, tehát most vagyok 17 hetes terhes. Minden rendben a pocaklakóval. Sokat izgultam, mert már 35 éves vagyok, de a párom mindig megnyugtatott. Több ultrahangon is voltam, de még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, de végülis mindegy csak egészséges legyen! Már van egy 14 éves nagylányunk.

A 6. héttől kezdve egész nap émelygés és hányingerem van, mostanság enyhül egy kicsit, de még nem múlt el. Most már nagyon remélem hogy mielőbb megszűnik ez az érzés, mert már nehezen viselem. A pocakom az utóbbi 3 hétben nagyott nőtt. Hízni a 13. hétig semmit nem híztam, azóta a 4 hét alatt kb. 2 kilót. :(

A baba mozgását még nem éreztem, de szerintem hamarosan fogom.


Remélem többen is összegyűlünk itt!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok.

üdv, P.

2013. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Reni0501 válasza:

Sziasztok!

Én 17+2napos vagyok!Még nem éreztem a picurkámat,vagyis ebben nem vagyok teljesen biztos!Amíg nem tudom tutira,addig nem merem kijelenteni.Én eléggé fáradékony vagyok, sokat tudnék aludni!Nem dolgozom már mert veszélyes a munkahelyem.Van itt még valaki aki otthon van Tp-en?Mivel töltitek a napjaitokat?

2013. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Reni0501 válasza:
És én Október 20-ra vagyok kiírva:)
2013. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Kedves Reni!

Én is itthon vagyok tp-en én vagyok aki 29-re van kiírva.

Reggel elviszem párommal lányunkat oviba,hazajövök,házimunka vagy egyéb intéznivaló,sok filmet sorozatot nézek neten,olvasok,kézműveskedek,netezek,készülök az esküvőnkre ami jövő pénteken lesz.Mindig van valami,én nem unatkozom.Na meg délután érte megyek lánykáért utána játszunk mesét nézünk,játszóterezünk stb. Azért vagyok veszélyeztetett,mert előző szülésem császár/toxémia/koraszüléssel végződött. Remélem most miden rendben lesz.Te mivel töltöd az időt?

2013. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Okt. 25 re vagyok kiírva első baba. Német nem tudjuk a pocak kbmint egy 20 hetes kismamáé.
2013. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Reni0501 válasza:

Hogyha van másik gyerkőc, akkor gyorsabban telik az idő.Nekem sajnos elég nehézkes, mert itt lakunk a leendő anyósnál, és ő megnehezít mindent, folyamatosan idegesít:(

Én főzőcskézek,tv-zek, sokat sétálok, ilyesmik!

2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Én is itthon ülős vagyok. a 13. héten bevéreztem, sajnos azóta veszélyeztetett terhes vagyok... bár azóta semmi gond Hál' Istennek de a család nem is engedne dolgozni.

Teljesen egyedül vagyok, minden nap. Külföldön élünk, az a pár barát, rokon aki itt van mindenki dolgozik.

Ellátom a háztartást, bár nem nagy a lakásunk nincs is mit csinálni igazából :S Sok filmet nézek, nagyon sokat sétálok. Szerencsémre a legjobb barátnőm is várandós (csak kicsit messze lakik) de vele szoktam találkozni, sétálgatni, ő jún. 8-ra van kiirva, szal már nagyon a végét járja :)

Hogy vagytok egyébként?? Van vkinél vmi fejlemény?

2013. máj. 17. 13:30
 18/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek!

Mi okt 13-ra vagyunk kiírva, 36 éves vagyok 3. baba és még nem igazán érzem a mozgását, pedig Uh-n már az elejétől kapálozik rendesen. Már nagyon várom az érzést :)

Az AFP-m tegnap kaptam meg, jó lett, csináltattunk kombináltat + részletes genetikai UH volt 12. héten, teljesen rendben volt minden szerencsére. Egyébként jól vagyok, néha feszül a hasam alja, de most elkezdtem rá szedni a magnéziumot, azóta mintha nem is lennék terhes. Még két hétig dolgozok, aztán szabi, majd táppénz. Már nagyon várom, mert két gyerek + munka mellett már kezdek kipurcanni.

2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok,én október 31-re vagyok kiírva,3.baba és mintha már érezném a kicsit! :) Voltunk genetikai uh-n Hajdú Krisztinánál a korom miatt a 12.héten és akkor azt mondta,hogy 70 %,hogy kislány,kiváncsi leszek,hogy igaza van-e,mert azt hallottam róla,hogy szuper doki! .Amúgy semmi panaszom(lekopogom),jól viselem,meg van már tapasztalatom! :)Boldog babavárást mindenkinek!
2013. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Október 9-re vagyok kiírva :) 18+5 napos voltam mikor megéreztem a kislányomat! Csodálatos érzés és azóta minden nap azt várom, hogy ébren legyen és adjon jelet magáról! Fizikálisan azt kell hogy mondjam küszködök a gyomorégéssel..minden reggel és este sikerül elkapnia, de ez nem rontja el az örömömet!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok! :)

2013. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!