Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesco zöld pelussal szeretnék...

Tesco zöld pelussal szeretnék kezdeni a kisfiamnak. Pénteken 37+5 hetesen becsülték 3660g-ra. A 2-es méretben nagyon elveszne a gyerek? 38+2 hkm

Figyelt kérdés
Eddig semmi jele hogy kibujna.Közel 4kg-ra számolom ha megszületik.Gumis ez a pelus?Csak a combjánál vagy derekánál is?
2013. máj. 14. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell 1-es pelus. Nekem elsö lányom 4 kg volt és ö is legalább 2 csomag 1-t elfogyasztott. Ha még a korházba is kell bevinni akkor mindenképpen érdmees legalább 1 csomaggal venni.

Második lányom 3490gramm volt és neki több mint 1 hónapig az egyes kellett.


Èn tanácsnak azt tudom mondani, hogy elsöre valami nagyon jó minöségüt vegyél. Olyat ami pihe puha, és jó minöségü.

Èn pamperst tartom a legjobb minöségünek, az a legpuhább és leg nedvszívobb. Aztán 2-töl már próbálkozhatsz mindenféle pelenkákkal, mert mindenkinek más jött be.

Habár 2-t is max 1 hónapot használtuk.

2013. máj. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp vegyél 1-es newbborn pelenkát, az is van Tescosban. [link]

Én nagyon szerettem, szerintem nagyon jó minőségű. Azért legyen tartalékban.

Nekem pl. a 36 hetes ultrahangon 3000 grammra becsülték a babám, 39. héten született meg 2700 grammal. Csak úgy halkan ennyit a becslésekről:)

2013. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A becsült súly es a valodi nem azonos. Nekem 4500 grammra becsülték a szules napján - a lányom 3450grammal született végül.
2013. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is javaslom elsőre az 1-eset. Bnőm kisfia is 3900g-al született de egyessel kezdte. ÉS valóban jó először minőségit használni aztán mikor jön a kettes pelus én is vettem zöld tescosat és jó nagyon valóban megtartja amit kell de sokkal keményebb az anyaga. De majd kitapasztalod :)
2013. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem 3600-ra becsülték, 4300 lett végül, a kórházban 2-es pelust kapott, teljesen jó volt rá az is, itthon tescós zöld, liberó,fehér pampert kapott 2-est, azok is jók voltak rá, nem volt szükségünk az 1-esre
2013. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én fiamat min3200re becsülték 36 hetesen, ehez képest 40. héten 3200asl született szóval ez semmit nem jelent.

2es még nagyon nagy lesz,

2013. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy csomag 1-est!

Még ha. 4 kilóval is születik akkor is jó lesz!

Ha nagy a pelenka, kifolyik majd a pisi, kaki!!!

Na meg a baba hossza sem mindegy!!

Egy 50 centis 4 kilós babánál lehet kell egyből a kettes, de egy 58 centis, 4 kilósnál nagy!

2013. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél legalább egy csomag 1-es pelust!!

Erre a súlybecslésre nem lehet adni, nekem 37. héten azt mondták 2900 gramm körül van, erre 1 hét múlva megszületett 3800 grammal. 1-es pelus simán jó volt neki!

Barátnőm lánya 2750 grammal született, de neki jóval nagyobb babát mondtak uh alapján!

2013. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azèrt tettem fel a kèrdèst mert nem szeretnèm ha a 78db pampers premium care a nyakamon maradna csak mert 1-re van kuponom.3350ft lenne ha minden igaz.Visszaolvastam több kèrdèst ès mostmár tènyleg tanácstalan vagyok:(
2013. máj. 14. 09:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne vegyél pampers premium care-t. Nagyon jó a Libero vagy a Pampers sima sárga csomagolású 1-es pelusai is, azokban ha jól tudom csak 40x darab van. De a sárga Tescos newborni is jó, olyan mint a Libero.

A kupont csak az 1-es méretre lehet beváltani? Általában több méretre be lehet váltani a kuponokat!

2013. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!