Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyakdugo volt? Nem korai? 36...

Nyakdugo volt? Nem korai? 36 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Az elobb pisilni voltam es amikor megtoroltem magam pici halvany vercsepp volt a papiron, ezert megeggyszert odaertem papirral es lett meg egy csepp de semmi tobb, nem nyalkas csak vercsepp, reggel ota picit gorcsolok de kibirhato, a hasam 3-4 napja nagyon lement. Lehet hogy elobb jon a pici? de meg koran lenne. Raadasul kulfoldon vagyok, holnap akartam haza menni de lehet azonnal indulnom kellennne ? Elso baba es tokre ugyetlen vagyok
2013. máj. 14. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozása

A nyákdugó vagy nyákcsap egy kocsonyás állagú anyag, ami hermetikusan zárja el a méhszájat a külvilágtól. Mikor a méhszáj tágulni kezd, a nyákdugó kicsúszhat. A fehérneműn vagy a WC-papíron ilyenkor zselés-kocsonyás, színtelen vagy rózsaszín, esetleg kissé véres váladék látszik. Távozása után fokozott hüvelyi váladékozást tapasztalhatunk.

A nyákdugó távozása és a szülés megindulása között akár több nap is eltelhet.

2013. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vércsepp, akkor már ne utazgass, az nem nyákdugó szerintem, inkább a méhlepény válhat le! Azzal sürgősen menj orvoshoz, ott ahol vagy! Főleg mivel görcsölsz is! Sürgősen lásson orvos, és igen lehet korábban jön a pici!!!
2013. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt vagy? Komolyan írtam, hogy lásson egy orvos, lehet, hogy csak megnyugtat és azt mondja, hogy még nyugodtan hazamehetsz, mert csak nyákdugó volt, de ha a lepény válik akkor, az nem játék! Ugye bemész a dokihoz?
2013. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hat ha tenyleg ilyen nagy gond is lehet emiatt jobb ha bemegyek persze, most varom a parom! Remelem azert nincs gond, eddig teljesen problema mentes voltam. Koszonom neked tenyleg!
2013. máj. 14. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz semmi baj! Csak akkor lehetne, ha nem mennél dokihoz! :) Szurkolok nektek!
2013. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem igaz,hogy a 39.héten,de ugyan ez volt..megtöröltem magam,és rózsaszínes lett a papír..nekem speciel nem méhlepény leválásom volt,hanem tágulási vérzésem..és nekem pl a nyákdugóm nem kocsonyás volt,hanem nyálkás inkább ilyen zselészerű barnás-sárgás anyag.

Szerintem kedves kérdező neked is csak tágulási vérzésed van,azért egy lepényleválás bővebb vérzéssel járna,nem csak rózsaszín folyással.


10 napos kisfiú anyukája

2013. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem még tapasztalatlan vagyok e téren mert egy idős vagyok veled de én is orvoshoz mennék vele! Majd írd meg mi volt az orvosnál szerintem sokan kiváncsiak vagyunk!
2013. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt veles? Nekem így indult meg a szülés. Még egy pici magzatvíz is szivárgot előtte.
2013. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!