Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Önbarnító használata terhesen?...

Önbarnító használata terhesen? Volt aki használt?

Figyelt kérdés

Nekem alverdés(naturkozmetikum)-os van...azt szabad??

lehet baj belőle??


köszi!


2013. máj. 15. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

csak kérdés:) szerinted ugyan mi baj lehet?:) mármint, egészségügyileg - semmi:)


DE terhesen sokkal hajlamosabbak vagyunk mindenféle foltokra, stb., szóval én nem használnám, az önbarnítózás amúgy is egy elég érdekes dolog, én bármit csináltam, totál foltoska lettem, szóval inkább óvatosan napozgatnék:)

2013. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát azért nem mindegy mit tesznek a krémbe és mi szívódik fel ebből....ezért kérdeztem...


köszi a választ!

2013. máj. 15. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 17 hetes kismama, és már kétszer használtam a barnító krémet, amikor rövidnadrágos idő volt. Remélem tud valaki igazán hasznos választ adni nekünk, mert ez a kérdés engem is foglalkoztat.
2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem szívódik fel semmi, nyugi:) annyi nem tud, hogy ártson, ártalmasabb a budapesti szmog
2013. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tavaly valamelyik babás műsorban volt, hogy a barnítók tartalmaznak egy anyagot (nem emlékszem a nevére!), ami nemcsak rákkeltő, de nagyon veszélyes lehet a babára nézve, és sem szoptatás, sem terhesség alatt nem ajánlott a barnító használata. Hogy ez mennyire igaz, nem tudom...

Én is dilemmázok, mert én is bekenném magam most a nyáron. Fogalmam nincs. De hogy van benne káros anyag, az tuti. Azért is tilos azt hiszem a tan (barnító) stúdió terhesség és szoptatás alatt, ugyanez az anyag miatt.

2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sinka Niki válasza:
bár csak ennyi problémám lenne .. én örülök a picinek és nem érdekelnek az ilyen apróságok:)
2013. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó baj hogy vigyázni akarok rá maximálisan ??


nyílván nem ez a legnagyobb problémám nekem sem...nem tudom ilyen mindek ír egyáltalán :S

2013. máj. 23. 08:33
 8/10 Sinka Niki válasza:
hát mert kit érdekel mennyire vagyok barna??.. engem most csak az érdekel a babával minden rendben legyen..
2013. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én szeretnék csinos is lenni, uh figyelek magamra , első ként a babát szem előtt tartva.....

ha nem lehet nem csinálom, ezért kérdeztem....viszont nem tudtam h ezt szabad-e használni vagy sem ezért kérdeztem....

remélem érthető, nyílván van nagyobb problémám de attól még lehet ilyet is kérdezni nem ??????

2013. máj. 23. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszögezem, hogy nem vagyok terhes, de amikor a sógornőm babát várt, átlapoztam néhány terhességről szóló magazint, hogy képben legyek, és ott volt egy cikk erről. A szakértő szerint lehet önbarnítózni várandósan.
2013. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!