Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet alpecint...

Terhesen lehet alpecint használni hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
évek óta szenvedek a hajhullàstòl,az alpecin nekem nagyon bevàllt(tudom férfiaknak készült).rendszeresen hasznàltam hajmosàs utàn.kb10hete hagytam abba ahogy megtudtam hogy terhes vagyok.alkohol tartalma miatt nem merem hasznàlni mert nem tudom hogy fejbőrőn keresztül is felszivodik e az alkohol annyira hogy àrtson a babànak.reménykedtem benne hogy a terhesség alatt nem is lesz szükségem hajhullàs elleni szerre.de nem igy lett sajnos.a màsodik hete hogy elkezdett megint hullani a hajam.nem szeretnèk szülésik "megkopaszodni" mert tudom hogy szülés utàn szinte elkerülhetettlen a hajhullàs.és ha most nem teszek semmit utàna tuti hogy semmi hajam nem marad!
2013. máj. 15. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Olyan mennyiségben nem szívódik fel az alkohol, hogy az a babának árthasson, mivel a levegőre kerülve nagyon gyorsan elpárolog.

Személy szerint hajhullásra sörélesztő tablettát szedtem és nyírfa hajszeszt használtam. 2-3 nap malatt (nem emlékszem pontosan) megszűnt a problémám. A nyírfás hajszesz annyiban jó, hogy természetes alapanyagú, ezzel biztosan nem ártasz a babának, natúr boltokban könnyen és jó árban beszerezhető. A sörélesztőben nagyon sok olyan ásványi anyag megtalálható ami a terhesvitaminokban egyébként nem, így kismamáknak is ajánlják a szedését.


30hkm

2013. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!