Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán dr. Kovács...

Nyíregyházán dr. Kovács Róbert nőgyógyászról vélemény? Mennyi egy vizsgálat nála?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tőle sokkal jobb és tapasztalt dokik is vannak Nyíregyen.Személyes tapasztalatból mondom...Ha az egyetlen nőgyógyász lenne Nyíregyen,akkor sem menné hozzá soha többé :-(
2013. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

Szia, Ajánlom neked Angyal Géza Doktor urat. Én hozzá járok, de első perctől kezdve alaposan megvizsgál, és korrekten áll a dolgokhoz is.Nagyon Jó Doktor!

[link]

2013. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mennyi Angyal doktornál egy vizsgálat? És szülésnél van fix tarifája? Eddig Kovács doktorról hallottam sok jót és hogy sokan hozzá járnak ezért gondoltam hátha itt többet tudok meg róla.
2013. jún. 8. 10:00
 4/25 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy mennyi nála a szülés,sajna nem tartok még ott,de egy rákszűrést 6000ft-ért csinált. De mindig tele van a rendelője,Nagyon sok kismama jár oda . Még soha egy rossz szót nem hallottam róla. Egy nagyon udvarias Doktor.Én mindenképp náĺa szeretnék majd szülni. Szerintem próbáld meg! Kedden és Csütörtökön délután 4-től rendel. Egy próbát megér.:) Majd irj hogyan döntöttél!
2013. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

4 éve én is Angyal doktor úrhoz jártam a fiammal. Már nem emlékszem rá.

Dr. Kovács Róbert nem a legjobb.

2013. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én Fábián Antalhoz járok,most várom a harmadik gyerkőcömet,maximálisan elégedett vagyok vele.10000 ft egy alkalom terhesgondozás,és a szüléskor nincs meghatározott tarifája,annyit adsz,amennyit gondolsz.
2013. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért Kovács doktort kérdeztem mert tavaly még annyian dicsérték csak nem tudtam tarifákat most meg már lassan egy embert sem találok aki ajánlaná :) köszi
2013. jún. 9. 10:45
 8/25 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve nála szültem és bár elégedett voltam vele de ahogy a kérdező is írta tavaly csupa jót lehetett hallani róla mostanában viszont rosszat, de konkrétumokat nem mondanak, írnak csak annyit hogy ne őt,megköszöném ha tudnátok nekem konkrét infóval szolgálni, még nincs úton a kistesó de jó lenne időben tudni hogy esetleg jobb lenne váltani :-) remélem nem voltam tolakodó :-)
2013. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Végül is engem is érdekelne írna valaki konkrétumot?
2013. jún. 25. 16:25
 10/25 anonim válasza:

Szia! Én 2 héten belül fogok nála szülni. Eddig semmi kivetnivalót nem találtam a munkájában. Kedves, bármikor hívható, nagyon türelmes. Majd beszámolok a szülésről is!

Egyébként 9000.- egy vizsgálat. Annyi mint másnál!

2013. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!